Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 8 | Datum: 20. listopad 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Truck & business

Právě vychází nové číslo magazínu o podnikání v silniční autodopravě Truck & business. Podívejte se na výběr z obsahu čísla v tomto newsletteru. Časopis si můžete koupit v tištěné i elektronické podobě na webu. Hlasujte v naší nové anketě na téma "Vyplatí se ještě podnikání v silniční  autdodopravě?" na domovské stránce našeho webu.

Doručování zásilek dnes a zítra

Doručování zásilek dnes a zítra Odpovídá: Ing. Pavel Horákgenerální ředitel společnosti PPL   1 Můžete v úvodu přiblížit první roky společnosti, kterou jste v roce 1995 založil? Na úplném začátku jsme s dalšími společníky vytvořili systém 7 navzájem... celý článek »

Scania P 2870 DB 4x2 MNB

V každém čísle našeho magazínu se snažíme již pátým rokem v rámci možností věnovat prostor vozidlům s netradičním pohonem. Tentokrát jsme pro ekotest přijali nabídku společnosti Scania. V rámci tradičních předváděcích jízd po evropských zemích zavítal zkušební řidič s testovacím plynovým vozidlem... celý článek »

Pro vyšší hospodárnost a ekologii

V současné době poznamenané neustálým spěchem, zdůrazňováním kreativity a inovačního myšlení směřujícího mnohdy k neuskutečnitelným fantasmagorickým cílům, zůstává stále hybnou pákou vývoje, a to i v oblasti automobilové techniky, poctivá mravenčí práce konstruktérů, zkušebních techniků a... celý článek »

Co trápí autodopravce

Naposledy se letos s naším dopisovatelem zamýšlíme nad událostmi, které rozhodně neprospívají k dobré náladě dopravců ani řidičů. Začněme u domácí legislativy a v druhé části příspěvku si připomeneme, kam se posunulo řešení zapeklité minimální hodinové mzdy... celý článek »

Reforma zákonů o silniční dopravě

Tentokrát se s naším dopisovatelem opět ohlédneme za posledními unijními měsíci, v nichž se odráží snaha o hledání společné evropské řeči, někdy však připomínající Babylon. Přinese Road Package zásadní změny v Bílé knize? celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 0%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 0%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 0%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Scania P 2870 DB 4x2 MNB
  • Pro vyšší hospodárnost a ekologii
  • Co trápí autodopravce
  • Reforma zákonů o silniční dopravě

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr