Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 7 | Datum: 18. listopad 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Data z auta

V současné době jsou všichni řidiči, a to se týká zejména těch, kteří denně usedají za volanty trucků, konfrontováni stále vyššími požadavky na hospodárný provoz. Právě spotřeba paliva je parametrem, který u každého autodopravce patří rozhodně k nejsledovanějším. Se zajímavým řešením pro řidiče i... celý článek »

Renault Trucks úspěšný u Jost Group

Evropský lídr v oblasti přepravy a logistiky bude provozovat modely Renault Trucks T 460 v provedení tahač 4x2 na mezinárodních trasách. celý článek »

Kdo je Henrik Henriksson, nový šéf Scanie?

Novým generálním ředitelem a prezidentem Scanie se stane Henrik Henriksson. Narodil se v roce 1970 a v rámci svých studií získal bakalářský titul v oboru Business Administration. Od roku 2012 je členem výkonné rady společnosti Scania a v současné době zastává role výkonného viceprezidenta a... celý článek »

Renault Trucks pro ADR

Renault Trucks představuje speciální nabídku pro zákazníky, kteří se zabývají přepravou nebezpečných látek, potravin rychle podléhajících zkáze nebo chemických produktů. Renault Trucks T Cisternové vozidlo bylo koncipováno tak, aby splňovalo dva hlavní požadavky těchto oborů: užitečné zatížení a... celý článek »

Vánoční období je prověrkou logistických firem

Společnost DHL, přední poskytovatel logistických služeb, má své sklady připraveny na vrchol sezony. „V mnoha odvětvích není sice předvánoční čas hlavní sezonou, ale pro spotřebitelský sektor a maloobchod, ať se jedná o kosmetiku, hračky nebo módu, je to jeden z vrcholů roku. Pro poskytovatele... celý článek »

TecForum 2015: užitkový Mercedes opravdu pro každého

Akce TecForum 2015, pořádaná toto pondělí v Hamburku, dala nahlédnout do kuchyně unikátního programu značky v oblasti nástaveb a vestaveb užitkových vozů. Není pochyb o tom, že Mercedes je v tomto sektoru technologickým lídrem a komplexním dodavatelem, i když se pochopitelně neobejde bez silné... celý článek »

Renault Trucks: 18 podvozků D18 4X2 E5 pro HSZ ČR

Renault Trucks předal ve spolupráci s výrobcem speciálních vozidel WISS CZECH s.r.o. 18 podvozků D18 4x2 300 E5 Generálnímu ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR Ministerstva vnitra. Vozidla opatřená záchrannou plošinou BUMAR-KOSZALIN mohou být nasazena při záchraně osob ze... celý článek »

Transics a Hödlmayr International: moderní řešení pro fleet management

(Tisková zpárva) WABCO Holdings Inc. (NYSE: WBC), přední inovátor a globální dodavatel technologií, které zlepšují bezpečnost a efektivitu užitkových vozidel, oznámil, že jeho společnost pro řešení správy vozového parku (FMS), Transics International, podepsala průkopnickou smlouvu s rakouskou... celý článek »

Hlasujte

Používáte pro komunikaci své firmy či pro její reklamu Facebook nebo jiné sociální sítě?
Ano a aktivně 69%
 
Profil máme založený, ale moc s ním nepracujeme 1%
 
Nepoužíváme, ale uvažujeme o tom 1%
 
Nepoužíváme a používat nebudeme 32%
 

Více »

V tomto čísle

  • Scania P 2870 DB 4x2 MNB
  • Pro vyšší hospodárnost a ekologii
  • Co trápí autodopravce
  • Reforma zákonů o silniční dopravě

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr