Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 8. září 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Český Optifuel Challenge zná vítěze

Miroslav Volšička ze společnosti Volšatrans se stal o uplynulém víkendu českým šampiónem v hospodárné jízdě Optifuel Challenge 2015. Během finálové klání, které se konalo v sobotu 5. září 2015 v Renault Truck Centru – Čestlice dosáhl z osmičky finalistů nejvyššího bodového skóre a s tím spojený... celý článek »

Scania na Busworld

Na výstavě Busworld, která se bude konat 16. - 21. října 2015 v belgickém městě Kortrijk, představí společnost Scania nejširší nabídku autobusů a autokarů s pohonem na alternativní paliva. Scania aktuálně nabízí autobusy a autokary pro všechny typy aplikací - od městské dopravy až po náročné... celý článek »

Zvedání dvojité nápravy má prokazatelné výhody, podívejte se na video

S novým systémem zvedání dvojité nápravy nákladních vozidel Volvo lze odpojit a zvednout druhou poháněnou nápravu. Při jízdě naprázdno se toto opatření projeví zlepšením přilnavosti poháněných kol a snížením spotřeby paliva až o 4 procenta. celý článek »

Belgie zavádí mýto, DKV je připravena

Belgie zavádí od 1. dubna 2016 satelitní mýtný systém pro nákladní vozidla s hmotností vyšší než 3,5 tuny. Registrace se spouští již 1. října a stejně jako u řady dalších evropských mýtných systémů bude možná prostřednictvím DKV. celý článek »

Firemní auta pod Kunětickou horou

Tour de Fleet 2015, šňůra setkání odborníků na správu vozových parků ve firmách organizovaná časopisem FLEET firemní automobily, vstupuje pardubickým Dnem s Fleetem do své druhé poloviny, a vlastně poprvé v tomto roce se vrací na místo, které již fleetové setkání zažilo. V Pardubicích pod... celý článek »

Správci fleetů v Česku oceňují ContiPressureCheck

Systém ContiPressureCheck poskytuje přesná data o tlaku pneumatik a jejich teplotě. Umožňuje kontrolovat stav pneumatik v reálném čase a rychle reagovat, pokud se objeví odchylka od běžných hodnot. Nyní lze tento systém snadno zapojit do telematického systému vozidla. To dává správci vozového parku... celý článek »

Fraikin ocenil Renault Trucks

Renault Trucks získal ocenění Nejlepší dodavatel roku 2015, které mu udělila skupina Fraikin, evropská jednička v pronájmu nákladních a užitkových vozidel. Na základě výsledků interního průzkumu mezi padesáti pracovníky Fraikinu tykající se kvality vztahů se zákazníky a dodržování závazků,... celý článek »

Renault Trucks pomáhá bojovat s hladem v Africe

Renault Trucks pokračuje v podpoře Světového potravinového programu (SPP), která začala v roce 2012. Následující tři roky navštíví dobrovolníci z Renault Trucks pobočky SPP v centrální a západní Africe, aby proškolili jeho místní pracovníky ve správné údržbě nákladního vozidla, správě vozového... celý článek »

Hlasujte

Používáte pro komunikaci své firmy či pro její reklamu Facebook nebo jiné sociální sítě?
Ano a aktivně77%
 
Profil máme založený, ale moc s ním nepracujeme1%
 
Nepoužíváme, ale uvažujeme o tom1%
 
Nepoužíváme a používat nebudeme24%
 

Více »

V tomto čísle

  • Test: Iveco Stralis 330 E6 Natural Power na CNG
  • Autorizovaný, nebo neautorizovaný servis?
  • Elektromobil stále v nedohlednu
  • AUTOSTRÁDA: historie a současnost

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr