Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 27. července 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Fraikin ocenil Renault Trucks

Renault Trucks získal ocenění Nejlepší dodavatel roku 2015, které mu udělila skupina Fraikin, evropská jednička v pronájmu nákladních a užitkových vozidel. Na základě výsledků interního průzkumu mezi padesáti pracovníky Fraikinu tykající se kvality vztahů se zákazníky a dodržování závazků,... celý článek »

Renault Trucks pomáhá bojovat s hladem v Africe

Renault Trucks pokračuje v podpoře Světového potravinového programu (SPP), která začala v roce 2012. Následující tři roky navštíví dobrovolníci z Renault Trucks pobočky SPP v centrální a západní Africe, aby proškolili jeho místní pracovníky ve správné údržbě nákladního vozidla, správě vozového... celý článek »

Devět autobusů Volvo pro Student Agency

Volvo Group v těchto dnech dodává společnosti Student Agency k.s. 9 zbrusu nových autobusů Volvo B11R opatřených karosérií španělského nástavbáře Irizar. Dlouholetá úspěšná spolupráce mezi oběma značkami tak nadále pokračuje a autobusy Volvo mají ve flotile významného českého dopravce své pevné... celý článek »

Recese odvětví pomohla, míní Smartex

Globální ekonomická krize v roce 2008 nastartovala významné změny na trhu s nákladní dopravou. Firmy začaly více přemýšlet o přepravě svého zboží. Hledaly nové alternativy, jak přepravovat levněji. Zintenzivnila se cenová válka a kurýrní společnosti musely jít s cenou dolů. Nedostatečné konkurenční... celý článek »

Plynové autobusy Scania do Norska

(TZ Scania) Scania dodala 36 plynových autobusů firmě Nobina, což je největší autobusová dopravní společnost v severském regionu. Momentálně zaměstnává 7000 lidí a provozuje 4000 autobusů v Dánsku, Finsku, Norsku a Švédsku. Díky této dodávce Scania poprvé prorazila se svými plynovými autobusy na... celý článek »

Renault Trucks pro Zamenhof

Bruno Blin, prezident Renault Trucks, předal ve čtvrtek 18. června klíče od 32 Renault Trucks T Jacky Perrenotovi, zakladateli a současnému prezidentovi skupiny Zamenhof. Tento dopravce, který je vedoucím hráčem na trhu v mnoha oblastech a vlastní ve svém vozovém parku modely Renault Trucks T, tak... celý článek »

Volvo Truck jako inovátor

Společnost Volvo Truck v rámci zvyšování produktivity svých vozidel pro stavebnictví uvádí na trh pět nových funkcí, mezi které patří například Volvo Dynamic Steering pro dvojitou přední nápravu nebo vyšší přípustné zatížení předních náprav. Pokračuje tak v dalším zdokonalování produktů pro... celý článek »

Scania představila svá hasičská a záchranářská vozidla na veletrhu Interschutz 2015

Trh hasičských a záchranářských vozidel se neustále vyvíjí, a to hlavně proto, aby výrobci vyhověli náročným požadavkům svých zákazníků. Scania se v tomto segmentu pohybuje už více než 100 let, zákazníky má prakticky po celém světě a v dnešní době zaujme především propracovaným modulárním systémem... celý článek »

Frama CZ sází na Volvo již 20 let

Dopravní společnost FRAMA CZ s. r. o. slavnostně převzala vozidlo Volvo FH16 a potvrdila tak svou dlouholetou spolupráci se značkou Volvo Trucks. celý článek »

Hlasujte

Používáte pro komunikaci své firmy či pro její reklamu Facebook nebo jiné sociální sítě?
Ano a aktivně79%
 
Profil máme založený, ale moc s ním nepracujeme1%
 
Nepoužíváme, ale uvažujeme o tom1%
 
Nepoužíváme a používat nebudeme21%
 

Více »

V tomto čísle

  • Test: Iveco Stralis 330 E6 Natural Power na CNG
  • Autorizovaný, nebo neautorizovaný servis?
  • Elektromobil stále v nedohlednu
  • AUTOSTRÁDA: historie a současnost

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr