Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 17. června 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Hlasujte v anketě o Hankook Firemní auto roku 2015

Náš časopis je partnerem 8. ročníku ankety o Hankook Firemní auto roku. Přidejte sůvj hlas na adrese www.firemniautoroku.cz

 

Trucky Renault Trucks pro C.S. Cargo

Společnost O. K. Trans Praha spol. s r.o. převzala 10 Renault Trucks T 480 lowdeck, které se staly prvními modely této francouzské značky v jejím vozovém parku. Významný český dopravce tak rozšiřuje řady zákazníků spoléhajících na dálkovou řadu T, oceněnou titulem International Truck of the Year... celý článek »

Scania věří v palivo HVO

Scania postupně přichází s řešením, kdy bude možné provozovat nákladní vozidla a autobusy s motory Euro 5 a vybrané modely Euro 6 na obnovitelné palivo nesoucí název hydrogenovaný rostlinný olej (HVO). Toto palivo snižuje emise CO2 oproti konvenční naftě až o 85 procent. celý článek »

Česmad komentuje jednání o mýtu

S blížícím se výběrem nového provozovatele mýtného systému se evidentně zvyšují lobbistické tlaky potenciálních zájemců o dobrý výdělek. V jejich důsledku jsme svědky mnohdy protichůdných prohlášení nejvyšších státních úředníků a ještě podezřelejších mediálních komentářů. Však se také hraje... celý článek »

DKV pro dopravce

Dne 11. června pozvala společnost DKV novináře na tiskovou konferenci, na níž informoval Ondřej Pavlík, výkonný ředitel české a slovenské pobočky společnosti DKV Euro Service, o nejnovějším „pohybu“ v oblasti cen paliv a mýtného. Zhodnotil současnou situaci v Evropě a očekávaný vývoji z pohledu... celý článek »

DAF EDITION 2015

V lednu jsme získali první informace o nové edici nákladních vozidel DAF pro letošní rok. Popis změn a úprav jsme přinesli v prvním čísle letošního ročníku T&b. Druhý červnový den byl příležitostí usednout do kabiny vozidla DAF Edition 2015 vybaveného celou řadou užitečných doplňků a příslušenství... celý článek »

Eastlog 2015

V pořadí již 18. ročník akce s názvem Eastlog 2015 přilákal do Aquapalace Hotelu Prague několik set profesionálních logistiků, aby si vyslechli přednášky z nejrůznějších souvisejících oborů a získali ve své profesi hlubší znalosti. celý článek »

Scania V8 - legenda od roku 1969

Od prvního 14litrového motoru V8 s výkonem 350 k až k dnešním 16,4litrovým modelům Euro 6 byly motory Scania V8 vždy technickými skvosty. Připojte se k nám na cestu za výkonem, točivým momentem a spolehlivostí, bez nichž se nejnáročnější přepravní úkoly neobejdou. celý článek »

Volvo Trucks účinkuje v reality show

(Tisková zpráva Volvo Trucks) Společnost Volvo Trucks pokračuje ve svém unikátním marketingovém projektu – tentokrát prostřednictvím reality show se zpěvačkou Mapei. Během devítidenní cesty po Evropě natočí s režisérkou Lizou Minou Morbergovou nový hudební klip. Nákladní vozidlo Volvo mají... celý článek »

Renault Trucks nabídne program 5+

(Tisková zpráva Renault Trucks) Renault Trucks sází na osvědčené servisní kampaně a tak i v letošním roce nabízí svým zákazníkům zvýhodněný program servisních služeb 5 + určený pro všechna vozidla Renault Trucks starší 4 let. celý článek »

Renault Trucks pro F1 Red Bull

Sedm Renault Trucks T 520 High bylo předáno závodní stáji Red Bull Racing, účastníkovi šampionátu Formule 1. Jejich úkol: přepravovat zázemí a vybavení stáje Red Bull mezi jednotlivými Velkými Cenami Formule 1. celý článek »

Do servisu Scania i v neděli

Jednou z výchd pro zákazníky značky Scania je možnost opravy a údržby vozidla i v sobotu a v neděli. Jako první začaly se sedmidenním pracovním týdnem servisy dealerství Jižní Čechy a v průběhu roku 2014 se k nim přidala celá síť dealerství Praha a Severní Čechy. Od dubna letošního roku jsou pak... celý článek »

Hlasujte

Používáte pro komunikaci své firmy či pro její reklamu Facebook nebo jiné sociální sítě?
Ano a aktivně 81%
 
Profil máme založený, ale moc s ním nepracujeme 1%
 
Nepoužíváme, ale uvažujeme o tom 1%
 
Nepoužíváme a používat nebudeme 20%
 

Více »

V tomto čísle

  • Test: Iveco Stralis 330 E6 Natural Power na CNG
  • Autorizovaný, nebo neautorizovaný servis?
  • Elektromobil stále v nedohlednu
  • AUTOSTRÁDA: historie a současnost

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr