Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 28. května 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Truck & business je partnerem výzkumu

Truck & business se stal partnerem výzkumu společnosti http://www.sambacr.cz/ Zúčastněte si i Vy. Více informací v aktuálním newsletteru. Podívejte se i na další zprávy ze světa silniční autodopravy.

Zúčastněte se výzkumu

Časopis Truck & business se stal partnerem výzkumu očekávání firem a faktorů firemní úspěšnosti. Je zaměřen na vnímání ekonomické situace, výkonnosti a potenciálu úspěšnosti českých a slovenských firem z pohledu jejich vlastníků a manažerů. Výzkum je anonymní. celý článek »

Fleetová kola se v Mostě točila rychle

Třetí květnová středa patřila na Autodromu Most v pořadí druhému dějství letošní Tour de Fleet. Na Den s Fleetem a testovací den Manažerské poroty ankety Hankook Firemní auto roku 2015 přijelo více než 170 zástupců provozovatelů vozových parků. Čekalo na ně 98 automobilů čtrnácti značek, šest... celý článek »

Vozidla Volvo Trucks s automatický pohonem

Nová funkce automatického řízení trakce vozidel Volvo Trucks automaticky aktivuje pohon na přední nápravě, když hrozí riziko, že nákladní vozidlo za jízdy uvízne. Řidič získá lepší ovladatelnost vozidla, majitel ušetří na palivu a celkové opotřebení nákladního vozidla se... celý článek »

Renault Trucks a Rave vozidla na bionaftu pro Airbus

Renault Trucks a skupina Rave předaly Airbusu v úterý 5. května klíče od flotily šesti vozidel Euro 6 s pohonem na bionaftu. Rave zvítězil ve výběrovém řízení vyhlášeném výrobcem letadel v Toulouse s nabídkou dvou podvozků a čtyř tahačů Renault Trucks D Euro 6 na bionaftu. celý článek »

Stavba čtvrtého vlastního servisu společnosti MAN Truck & Bus zahájena

Poklepáním na základní kámen byla dne 12. května 2015 slavnostně zahájena stavba čtvrtého značkového servisu nákladních vozidel a autobusů, provozovaného v České republice přímo společností MAN Truck & Bus. Nový servis se buduje v katastru obce Postřižín nedaleko Prahy, u sjezdu z dálnice D8, a... celý článek »

GoTruck – průlomový servisní koncept na trhu nákladních vozidel

Optimistický výhled ekonomiky a posilující výrobní průmysl v regionu střední Evropy by dopravcům měl v roce 2015 přinést zvýšení poptávky po silniční přepravě a tím i růst zakázek. Jenže rostoucí produktivita je spojena se snižováním nákladů zadavatelů dopravy a zvýšeným tlakem na ceny přeprav - a... celý článek »

Optifuel Challenge 2015

Renault Trucks uvádí další ročník soutěže Optifuel Challenge, ve které hledá šampióna v hospodárné jízdě. Národní kolo pro Českou republiku bude probíhat od 1. května do 21. srpna 2015 a je otevřeno pro stávající i potenciální zákazníky značky Renault Trucks. Český vítěz spolu s druhým v pořadí se... celý článek »

Hlasujte

Používáte pro komunikaci své firmy či pro její reklamu Facebook nebo jiné sociální sítě?
Ano a aktivně 82%
 
Profil máme založený, ale moc s ním nepracujeme 1%
 
Nepoužíváme, ale uvažujeme o tom 1%
 
Nepoužíváme a používat nebudeme 19%
 

Více »

V tomto čísle

  • Dopravci a minimální hodinová mzda
  • Dny sklápěcích návěsů
  • Fuso Canter Hybrid 7C15
  • Využití CNG/LNG v dopravě
  • Co bychom měli vědět o zasílatelství

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr