Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 11. března 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Zúčastněte se Tour de Fleet 2015

Časopis Truck & business je v roce 2015 partnerem celorepublikového turné Tour de Fleet 2015, které pořádá časopis FLEET firemní automobily. "Tour" postupně navštíví Plzeň, Most, Ostravu, Pardubice, Staré Město u Uherského Hradiště a vyvrcholí akcí Fleet Festival Praha spojenou s vyhlášením cen ALD Automotive Fleet Awards 2015. I když je Tour de Fleet zaměřena hlavně na správu autoparků osobních a lehkých užitkových vozů, najdete zde mnoho zajímavých inspirací a potkáte řadu zajímavých lidí z oboru. Pro informace a přihlášku klikněte ZDE. Těšíme se na setkání, poprvé již 22. dubna v Plzni!

Renault Trucks Square

Renault Trucks Square je název nového showroomu Renault Trucks, který otevřel své brány 2. března. Tento prostor o rozloze 1 200 m2 je připraven pro vystavení desítky vozidel a samozřejmě pro přijetí zákazníků, novinářů a dalších významných hostů během jejich návštěv Lyonu, kolébky značky Renault... celý článek »

Linde: Centrum pro regeneraci baterií

Linde Material Handling Česká republika s.r.o. (dále Linde MH ČR) dodává vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, retraky, skladové a systémové vozíky. Společnost zaměřená na manipulační techniku se ovšem věnuje i aplikacím elektropohonů na silniční vozidla. celý článek »

Co bychom měli vědět o zasílatelství

Problematika odpovědnosti patří ve všech právních vztazích bezesporu k té nejdůležitější a přitom velmi často i k nejproblematičtější… Na rozdíl od zcela pevně dané (kogentní) a co do rozsahu limitů odpovědnosti zcela přesně určené odpovědnosti mezinárodních dopravců je odpovědnost zasílatele... celý článek »

Motory Scania bez EGR

Emisní norma Euro 6 přinesla mnohé – výrazně nižší dopady na životní prostředí, ale také počáteční obavy z vyšší spotřeby paliva, složitější pohonné jednotky a v neposlední řadě nižší spolehlivost. Jak se ale v průběhu uplynulých měsíců ukázalo, obavy nebyly úplně na místě. Motory Scania Euro 6 bez... celý článek »

Využití CNG/LNG v dopravě

Více než stovka podpisů na seznamu odborníků a k tomu desítky novinářů, kteří se zúčastnili 8. mezinárodní konference Perspektivy rozvoje a využití CNG/LNG v dopravě, svědčí o aktuálnosti tématu odborné akce v České republice. Počet zahraničních hostů činil jen zhruba 10 procent. Účastníci se... celý článek »

Renault Maxity Électrique

Renault Trucks a francouzská pošta pokračují ve svém úsilí v oblasti udržitelného rozvoje a připravily do zkušebního provozu elektrické vozidlo vybavené palivovým článkem na bázi vodíku. Dojezd typu Maxity Électrique o hmotnosti 4,5 tuny se tak podstatně zvýší a po dobu jednoho roku absolvuje test... celý článek »

„Navrhni si kamion a proslav se“

Renault Trucks opět po roce podpoří společně se svým dlouholetým zákazníkem společností Luděk Volšička – Volšantrans propagaci vítězného návrhu druhého ročníku soutěže „Navrhni si kamion a proslav se.“ celý článek »

Viapass pro nákladní automobily

Belgie představila satelitní mýtný systém Viapass pro nákladní automobily, jehož spuštění plánuje od 1. ledna 2016. Mýtný systém bude zahrnovat silniční síť, kde jsou v současné době poplatky hrazeny prostřednictvím časových známek, tzv. Eurovignette, to znamená všechny dálnice a silnice Vlámska,... celý článek »

Conti EcoPlus HD3

Přísnější kontroly dodržování povolené celkové výšky nákladních vozidel znamenají pro přepravní společnosti náročné výzvy a vyžadují nová pojetí vozidel. Conti EcoPlus HD3 je první záběrová pneumatika německého výrobce, která je určena výhradně pro nízkoložné vozidla. Tato pneumatika v rozměru... celý článek »

Hlasujte

Používáte pro komunikaci své firmy či pro její reklamu Facebook nebo jiné sociální sítě?
Ano a aktivně 91%
 
Profil máme založený, ale moc s ním nepracujeme 1%
 
Nepoužíváme, ale uvažujeme o tom 1%
 
Nepoužíváme a používat nebudeme 10%
 

Více »

V tomto čísle

  • MÝTNÉ: Úprava sazeb od roku 2015
  • Ohlédnutí za vším, co k vozům patří
  • Alternativy pohonu automobilů
  • Ekotest: Nissan e-NV200
  • Proč ubývá profesionálních řidičů?

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr