Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 8 | Datum: 29. srpna 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Akce Pneu & Business 2014 a T-Mobile Den s Fleetem se blíží

Informace o akcích najdete zde a zde. Přihlásit se můžete pomocí on-line registračních formulářů na příslušných webových stránkách.

Slovo dostanou i dopravci

Na nadcházející konferenci Pneu & Business 2014, která se koná 10. září v Pardubicích, vystoupí řada manažerů a podnikatelů odvětví prodeje a servisu pneumatik, ale také ti, kteří pneumatiky masově používají, tedy zástupci vozových parků. V oblasti nákladní dopravy vyloží své názory na fungování... celý článek »

Continental přijede na IAA silně vyzbrojen

"Driving the Future" – motto největší světové přehlídky užitkových vozidel IAA v Hannoveru dokonale vystihuje nové produkty, které společnost Continental na letošní přehlídce IAA uvádí pod svým vlastním heslem: „The Future in Motion“. Německý dodavatel výrobků pro automobilový průmysl představuje... celý článek »

Renault Truckd D Access projede všude

Renault Trucks D ACCESS je nyní k dispozici s motorem Euro 6. Toto vozidlo se sníženou kabinou je ideálním nástrojem pro činnosti vyžadující časté nastupování a vystupování. Díky šířce pouhých 2,29 m projede opravdu všude. celý článek »

Scania otevřela nový servis v Jihlavě

Společnost Scania Czech Republic, s.r.o. v letošním roce slaví 20 let své existence a jako dárek k narozeninám dala svým zákazníkům i zaměstnancům nový servis v Jihlavě v průmyslové zóně Hruškové Dvory. Moderní zázemí nahradilo dosavadní provozovnu na Brněnské ulici z roku 2002. Scania tak v... celý článek »

Konference PNEU & BUSINESS 2014 o aktuálních tématech odvětví

10. září 2014 pořádá odborný magazín PNEU REVUE a internetový portál pneurevue.cz odvětvovou konferenci PNEU & BUSINESS 2014, která se bude zabývat problematikou prodeje a servisu pneumatik a aftermarketu. Na programu konference je na patnáct přednášek a prezentací, pokrývajících širokou škálu... celý článek »

Test: Mercedes-Benz Actros

Dne 3. července 2014 proběhla testovací jízda tahače Mercedes-Benz Actros na dálničním úseku A14 nedaleko Magdeburgu. Stuttgarská automobilka prezentovala tahač, rep. soupravu roku 2025. celý článek »

Intenzivní testování v Lommelu

Ford podrobil nový Transit nejnáročnějšímu testovacímu programu, který během šesti měsíců nasimuluje 10 let tvrdého pracovního nasazení. Prototypy najezdily 11 milionů kilometrů u zákazníků i ve zkušebních areálech na čtyřech kontinentech při teplotách od -40 do +40 °C. K extrémnímu testování patří... celý článek »

Hlasujte

Používáte pro komunikaci své firmy či pro její reklamu Facebook nebo jiné sociální sítě?
Ano a aktivně 96%
 
Profil máme založený, ale moc s ním nepracujeme 1%
 
Nepoužíváme, ale uvažujeme o tom 1%
 
Nepoužíváme a používat nebudeme 4%
 

Více »

V tomto čísle

  • Další přírůstek mezi elektromobily
  • Scania R 580 LA 4x2 MNA
  • Pneumatiky Continental: Nová výrobní strategie
  • Chytrá karta společnosti Eni
  • Přispěje EU k udržitelné mobilitě?

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr