Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 26. března 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Vychází nové číslo Truck & business

Jarní číslo magazínu pro strategické řízení silniční autodopravy Truck & business vychází v nové grafické úpravě a jako vždy nabito aktuálními informacemi pro všechny ty, kdo se podílejí na řízení společností v oblasti autodopravy a logistiky. V tomto newsletteru přinášíme ukázky několika článků z nového čísla.

Objednejte si předplatné časopisu v našem e-shopu. Jste dodavatelé odvětví? Vytvořte si zdarma svůj firemní profil v rubrice MarketPoint na našem webu. Spravujte si svoji prezentaci, vkládajte akční nabídky a inzerujte je zdarma na homepage www.truck-business.cz

Renault Trucks řady D

Nákladní vozidla jsou pro Renault Trucks pracovní nástroje, které jsou zdrojem zisku, které nesmí zákazníky nikdy zklamat, musí podporovat jejich podnikání a vzbuzovat hrdost u jejich řidičů. Nová distribuční typová řada D vychází z tradic Renault Trucks. Nabízí nové motory odpovídající normě Euro... celý článek »

PEUGEOT EXPERT DANGEL 4X4 L2H1 2.0 HDi: Dostavník do nepohody

PEUGEOT EXPERT DANGEL 4X4 L2H1 2.0 HDi Dostavník do nepohody Jednou z více než třiceti zemí, kam směřují vozy ze závodu Dangel v Sentheimu, je i Česká republika, kde byla nabídka vozů 4x4 rozšířena o osobní verze užitkových typů. Peugeot Expert ve verzi Furgon je zařazen do výrobního programu... celý článek »

Výhody značkového financování

Dobré hospodaření je jedním z nejdůležitějších prvků spolehlivého fungování každé společnosti. To platí bez výhrad i v oblasti autodopravy, kde se vyplatí využívat značkového financování. O rozhovor na toto téma jsme požádali Ing. Michala Šlajse, ředitele PACCAR Financial CZ s.r.o. Finanční... celý článek »

CNG na „plný plyn“?

Ve zkratce NGV (Natural Gas Vehicle) se skrývá jeden z potenciálních energetických zdrojů, který by měl v dopravních prostředcích v dohledné době nahradit dosud dominující ropné produkty. Není divu, že se v posledních letech k tématu zemní plyn v motorových vozidlech vyjadřují nejen výzkumné a... celý článek »

Krádeže v silniční autodopravě

Silniční doprava je obecně nejpoužívanější způsob přepravy zboží mezi dvěma body a zejména v evropském měřítku pokrývá drtivou většinu přepravených objemů zboží na území. Nejde samozřejmě jen o přepravy ucelených kamionových zásilek, jak jsou obecně známy z našich přeplněných dálnic, ale taktéž o... celý článek »

Cena pro tahač Scania s motorem Euro 6

Tisková zpráva: Scania Czech Republic s.r.o. Scania nabízí ve třídě těžkých tahačů vozidlo s nejnižším dopadem na životní prostředí. Tak zní verdikt respektovaných německých magazínů VerkehrsRundschau a Trucker, které udělily vozidlu Scania G 410 prestižní ocenění Green Truck... celý článek »

Hlasujte

Jak řešíte ve své společnosti nákup a hospodaření s pneumatikami?
Převážně vlastními silami, máme vlastní pneuservis 4%
 
Spoléháme se na externí pneuservis(y) 93%
 
Máme kontrakt na tyre management, ale platíme za služby, ne za kilometr 4%
 
Máme kontrakt na tyre management a platíme náklady za ujeté km 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Renault Trucks řady D
  • PEUGEOT EXPERT DANGEL 4X4 L2H1 2.0 HDi: Dostavník do nepohody
  • Výhody značkového financování
  • CNG na „plný plyn“?
  • Krádeže v silniční autodopravě

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr