Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 11. února 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Volvo přebírá servis Renault Trucks také na Moravě

Společnosti Volvo Group Czech Republic, s.r.o. a RS Trucks s.r.o. se dohodly na převzetí aktivit značky Renault Trucks v rámci regionu střední a severní Moravy. Na základě této dohody zaštiťuje Volvo Group od ledna letošního roku servisní činnost pro značku Renault Trucks na... celý článek »

Výkony v autodopravě rostou, zisky ukrajuje mýto a koruna

Zvyšování dopravních výkonů v posledním kvartálu loňského roku a pokračování tohoto trendu v lednu 2014 svědčí o ozdravování ekonomiky. Vyplývá to z údajů DKV Euro Service, evropského poskytovatele služeb pro dopravce. Rostoucí mýto v některých zemích a intervence ČNB ale optimismus autodopravců... celý článek »

Důstojný pokračovatel tradice velkoprostorových mercedesů

Nová třída V bude od letošního roku plnit roli největšího člena rodiny osobních vozů Mercedes. Třída V kombinuje nabídku místa a všestrannou funkčnost s kvalitou, estetikou, komfortem a příkladnou bezpečností. To vše činí z třídy V ideální vůz pro náročné provozovatele osobní dopravy. Vůz... celý článek »

Životospráva za volantem

Velké množství řidičů má problémy s nadváhou. S ní jsou spojeny špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu a nekvalitní spánek. To vše může být příčinou nejistoty za volantem. Hlavním postiženým orgánem je naše srdce. celý článek »

CNG na postupu

Český plynárenský svaz – nezávislé sdružení firem a odborníků působících v plynárenství – pozval na středu 22. ledna do hotelu MOODs v Praze, Klimentská ul., novináře ke kulatému stolu. Tématem setkání, jehož se zúčastnila řada význačných hostů, byla aktuální statistika vozidel, informace o nových... celý článek »

Novela systému bezpečnosti krmiv blokuje dopravce

Od nového roku platí přísnější pravidla v oblasti systému bezpečnosti krmiv (GMP+FSA) v celém potravinovém řetězci při nakládání s krmnými produkty pro Českou republiku. Přestaly platit výjimky doposud překrývané určitým prohlášením v dopravě krmiv pro jateční zvířata. Na ignorování těchto změn... celý článek »

Volvo zastřeší servis Renault Truck na jihu, integrace pokračuje

Společnosti Volvo Group Czech Republic, s.r.o. a Autolinhart Truck a.s. – člen JIHOTRANS Group se dohodly na převzetí aktivit značky Renault Trucks v rámci jihočeského kraje. Na základě této dohody zaštítí Volvo Group počínaje 1. únorem 2014 servisní činnost pro značku Renault Trucks v jižních... celý článek »

Renault Trucks pro Eop & Hoka

Společnost Eop & Hoka, s.r.o. si převzala v uplynulých dnech první dvě vozidla nové modelové řady Renault Trucks: model Renault Trucks T 480 4x2 Euro VI a model Renault Trucks T 480 6x2 PUSHER Euro VI, které bude využívat na vnitrostátních a mezinárodních trasách pro přepravu sypkých materiálů.... celý článek »

Náchodský dopravce svěřil pneu Bridgestonu

Bridgestone navázal úzkou spolupráci s divizí autodopravy společnosti D.R.J. Tiskárna Resl. Náchodský dopravce se rozhodl vyzkoušet v praxi výhody hospodárných pneumatik Bridgestone pro nákladní vozidla ve spojení s přínosy programu Total Tyre Care, který optimalizuje správu pneumatik a všechny... celý článek »

Hlasujte

Jak řešíte ve své společnosti nákup a hospodaření s pneumatikami?
Převážně vlastními silami, máme vlastní pneuservis0%
 
Spoléháme se na externí pneuservis(y)0%
 
Máme kontrakt na tyre management, ale platíme za služby, ne za kilometr0%
 
Máme kontrakt na tyre management a platíme náklady za ujeté km0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Co přinesl rok v technice
  • Profesionální řidiči stárnou. Kdo na jejich místo?
  • Dlouhé soupravy brzdí v EP návrh zákona
  • Svezli jsme se: DAF CF a LF
  • Těžké stavební řady

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr