Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 26. listopad 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

DHL přebírá logistiku společnosti Eaton

Společnost DHL Supply Chain rozšiřuje v České republice portfolio svých zákazníků o firmu Eaton Elektrotechnika, předního výrobce a distributora elektrotechnického zařízení. Na základě dohody došlo k převzetí provozu logistického centra společnosti... celý článek »

DKV očekává v příštím roce nedostatek kapacit v autodopravě

Oživení ekonomiky, ke kterému by mělo dojít v příštím roce v řadě evropských zemí včetně České republiky, může přinést jeden nový problém: nedostatek přepravních kapacit. Řada evropských automobilových dopravců totiž v uplynulém období redukovala... celý článek »

Fleetové ceny rozdány

Na slavnostním galavečeru v prostorách muzea Stará čistírna v Praze - Bubenči byly ve čtvrtek 3. října 2013 vyhlášeny výsledky šestého ročníku ALD Automotive Fleet Awards, ankety, která oceňuje nejlepší osobnosti, produkty a služby v oblasti... celý článek »

Peugeot Dangel 4x4

V areálu tvrze Hummer, na třetím kilometru hradecké dálnice, motorističtí novináři v terénu testovali užitková vozidla značky Peuget s pohonem všech kol. Úpravy vozidel pro těžší terén provádí francouzská společnost Dangel, a to nejen pro... celý článek »

Renault Trucks 10 nových Premium Route pro Mega Trucking Bohemia

Renault Trucks předal v polovině září 10 nových vozidel Premium Route společnosti Mega Trucking Bohemia, s.r.o. – české dceřiné společnosti logistického koncernu Ewals Cargo Care. Vozidla budou působit v regionu střední a východní Evropy s ohledem... celý článek »

Nový Ford Connect

Po premiéře ve Frankfurtu se stovkami luxů ozářený a stejným počtem návštěvníků obdivovaný premiant objevil v České republice. Ve středu 25. 9. se konala „tichá česká premiéra“ vozidel Ford Transit Connect a Ford Tourneo Connect ve vstupní hale 2... celý článek »

Vychází nové číslo Truck & business

Tento týden vychází nové číslo magazínu Truck & business, časopisu pro strategické řízení silniční autodopravy a logistiky. Podívejte se na výběr článků nového vydání pod ikonou aktuálního čísla na homepage, případně prostřednictvím... celý článek »

Hlasujte

Lorem ipsum is simply dummy text for printing?
No0%
 
Yes100%
 

Více »

V tomto čísle

  • Nový servis DAF
  • Dacia Dokker Van 1,5 dCi 66 kW Ambiance
  • EVROPSKÁ UNIE: Podaří se najít společnou řeč?
  • Propad výnosů z mýtného?
  • Renault Trucks: z Lyonu do Blainville
  • SCANIA STREAMLINE R 490 LA 4X2 MNA
  • Nedostatečná viditelnost – zákeřný viník dopravních nehod

Více »

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek na základě Vaší registrace na těchto stránkách.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.