O2 Truck & Van Business Day 2012: tři změny pro ještě lepší akci  |  Truck event  |  Eventy  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Eventy » Truck event » O2 Truck & Van Business Day 2012: tři změny pro ještě lepší akci

O2 Truck & Van Business Day 2012: tři změny pro ještě lepší akci

 
image1216

úterý, 14. února 2012

Celostátní setkání řídících pracovníků dopravních, spedičních a logistických firem známé pod tradičním názvem Truck Business Day pod patronací časopisu Truck & business letos dozná významných změn. Akce se koná nově v novém termínu, a to ve...

 
Celostátní setkání řídících pracovníků dopravních, spedičních a logistických firem známé pod tradičním názvem Truck Business Day pod patronací časopisu Truck & business letos dozná významných změn.

Akce se koná nově v novém termínu, a to ve středu 6. června 2012. Letos nebude navazovat na celostátní setkání Den s Fleetem – jaro (to je na programu 16. května), ale uskuteční se v samostatném termínu. Akce proběhne ve veletržním areálu BVV a bude oficiálním doprovodným programem výstavy Autotec 2012. „Myšlenka uspořádat O2 Truck & Van Business Day 2012 v souběhu s výstavou Autotec vznikla při jednáních s BVV o spolupráci při podpoře naší nejvýznamnější výstavní akce v oboru. Ukázalo se, že možné synergie jsou pro obě strany velmi zajímavé. Naše akce bude oficiální doprovodnou akcí Autotecu, ale jinak zůstane autonomní a v duchu tradičního schématu. Nabídne odborné přednášky, setkání se zajímavými lidmi, prezentaci různých produktů i doprovodný program. Věříme, že umístění letošního ročníku dopomůže k dalšímu růstu prestiže O2 Truck & Van Business Day,“ říká ředitel vydavatelství Club 91, s.r.o., které vydává časopis Truck & business Martin Mensa.

Druhá významná změna se skrývá v názvu. Letošní ročník se zaměří více na problematiku lehkých užitkových automobilů a jejich využití v dopravních firmách. „V minulých letech, kdy akce Truck Business Day navazovala na náš Den s Fleetem, se užitkové vozy dostávaly nezaslouženě poněkud mimo hlavní proud akce. Letos chceme více podtrhnout autonomní charakter O2 Truck & Van Business Day a zejména fakt, že cílová skupina hostů je zcela jiná než na Dnech s Fleetem. U truckové akce jsou to firmy, u nichž je doprava hlavním předmětem podnikání, u fleetové akce nikoli. Věříme proto, že letošní statut O2 Truck & Van Business Day přiláká více dodavatelů LUV a různých s nimi souvisejících produktů, služeb a řešení,“ říká Martin Mensa.

Třetí významnou změnou je skutečnost, že na letošním ročníku spojí síly vydavatelé časopisu Truck & business v Česku a na Slovensku. Bude to tedy poprvé akce mezinárodní, česko-slovenská. Ján Keder, ředitel vydavatelství Auto Business Media v Bratislavě k tomu říká: „Magazín Truck & Business je jediným b2b magazínom na Slovensku, ktorý už roky prináša odborné témy v oblasti cestnej autodopravy. Sme radi, že spojením síl pri tejto akcii, možeme naším čitateľom poskytnúť znova niečo navyše, či už prostredníctvom odborných prednášok, alebo novými kontaktmi a výmenou skúseností v rámci medzinárodného podujatia.“

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz