Volvo Trucks nově v Havířově  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » Volvo Trucks nově v Havířově

Volvo Trucks nově v Havířově

 
image1901

úterý, 14. prosince 2010

Společnost Volvo Truck Czech s.r.o. zahájila činnost sedmého Volvo Truck Centra, které se nachází v Havířově. Nové Truck Centrum bylo i přes nepříznivé vlivy způsobené jarními povodněmi vybudováno ve stanoveném termínu. Je to již sedmé VTC, které...

 

Společnost Volvo Truck Czech s.r.o. zahájila činnost sedmého Volvo Truck Centra, které se nachází v Havířově. Nové Truck Centrum bylo i přes nepříznivé vlivy způsobené jarními povodněmi vybudováno ve stanoveném termínu. Je to již sedmé VTC, které bude výhradně provozované společností Volvo.  Nové Truck Centrum v Havířově bude domovem rovněž pro společnost Volvo Stavební stroje Czech s.r.o. Tímto krokem se nabídka společnosti Volvo ještě rozšíří o hlubší spolupráci v oblasti stavebnictví. Volvo Truck Centrum se nachází v těsné blízkosti silnice 475 a nedaleko hlavního příjezdu z Polska.

Oficiálního otevření se zúčastnili nejen zákazníci značky, ale i obchodní partneři, místní zastupitelé, media a zástupci společnosti Volvo Trucks, Volvo Stavební stroje a Volvo finanční služby. „Volvo Truck Centrum v Havířově bude bezpochyby naším nejmodernějším Truck centrem v ČR.“ řekl Robert Grozdanovski, generální ředitel společnosti Volvo Truck Czech, během slavnostního zahájení.

Celková plocha pozemku činí 31 471 m², velikost zastavěné plochy je 1484 m². Vlastní budova Truck Centra se skládá z administrativní části, skladu náhradních dílů a dílny. Ta má 3 plně průjezdná stání dlouhá 28 m, se 2 montážními jámami vybavenými brzdovou stolicí, detektorem vůlí a zařízením pro distribuci maziv. Další součástí servisu je jedno neprůjezdné stání o délce 14 m. Truck Centrum disponuje také moderní a ekologickou myčku pro nákladní vozidla a autobusy, jejíž součástí je zařízení na recyklaci použité vody. Prostory pro skladování a distribuce olejů jsou samozřejmostí a jsou připraveny jako samostatný sklad vybavený nádržemi na nový a použitý olej, rozvody olejů na dílnu do servisních stanic a do údržbové jámy.
Nedílnou součástí celého areálu jsou rozsáhlé odstavné a parkovací plochy pro nákladní a osobní vozidla.

Své zastoupení zde má i společnost Volvo Stavební stroje Czech s.r.o., která v České republice nabízí komplexní řešení v oblasti prodeje, pronájmu a servisu stavebních a silničních strojů Volvo. Nová servisní pobočka je plně připravena poskytnout svým zákazníkům maximální možnou péči v co nejkratším termínu.

Slavnostního otevření se zúčastnili (na snímku zleva) Jindřich Vrtěl - ředitel divize Volvo stavební stroje v ČR, Robert Grozdanovski - generální ředitel Volvo Trucks Czech, Mikael Benzow - regionální ředitel Volvo Trucks pro střední a východní Evropu a Pavel Kosík - ředitel poprordejních služeb Volvo Truck Czech.

 
image1897image1902image1903image1904
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz