Úspěšný DKV Truck Business Day 2010, podívejte se na fotografie  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » Úspěšný DKV Truck Business Day 2010, podívejte se na fotografie

Úspěšný DKV Truck Business Day 2010, podívejte se na fotografie

 
image1665

pátek, 14. května 2010

Celostátní setkání manažerů a podnikatelů odvětví silniční autodopravy, DKV Truck Business Day 2010 pod hlavičkou časopisu Truck & business, dokázalo, že navzdory přetrvávající krizi odvětví mají řídící pracovníci firem zájem setkávat se a vyměňovat...

 
Celostátní setkání manažerů a podnikatelů odvětví silniční autodopravy, DKV Truck Business Day 2010 pod hlavičkou časopisu Truck & business, dokázalo, že navzdory přetrvávající krizi odvětví mají řídící pracovníci firem zájem setkávat se a vyměňovat si názory na ožehavé problémy odvětví. Pádnou odpovědí na názor, že v současné situaci nebudí akce podobného typu zájem, byl zcela zaplněný hlavní kongresový sál brněnského hotelu Santon, kde se akce konala. Velký zájem o své produkty a služby registrovali také partneři akce, společnosti DKV (Hlavní partner), GX Solutions (Exkluzivní partner) a Partneři Lancar, Servis 24, TimoCom a Truck Trade. Ti všichni se prezentovali v dopoledním přednáškovém bloku, který se nakonec protáhl téměř o hodinu díky otázkám z pléna a diskuzemi. Vedle komerčních prezentací zazněly i přednášky nezávislých odborníků, a to Jana Broučka z Ministerstva dopravy, dále Jaroslava Zváry, manažera jednotného systému dopravních informací, Andreje Haringa ze společnosti Truck Consult a také šéfredaktora našeho časopisu Vlastislava Tůmy. Zájem o prezentovaná témata byl takový, že s účastníky setkání a přednášejícími bylo dohodnuto rozšíření některých témat na stránkách našeho časopisu.

Partnerské společnosti se rekrutovaly z různých dodavatelských odvětví od komplexního dodavatele autodopravců DKV (který se na akci zaměřil na téma sjednocování mýtných systémů a svůj produkt DKV Box), přes pokročilé systémy monitoringu a reportingu (GX Solutions), burzu nákladů a volných kapacit (TimoCom), prodejce nákladních automobilů (Lancar, Truck Trade) až po asistenční systém Servis 24. Ti všichni dali najevo, že jsou připraveni naslouchat českých autodopravcům a přizpůsobovat svou nabídku jejich potřebám. Partneři si pochvalovali koncentrovaný program a cílenost celé akce, kdy v průběhu několika hodin „měli možnost hovořit s více potenciálními zákazníky než za dva dny průměrné výstavy,“ jak se vyjádřil jeden z partnerů.

Na parkovišti hotelu Santon byla k vidění atraktivní těžká technika, největší pozornost jistě vzbudila ukázka vyprošťování havarovaného trucku zásahovou jednotkou Servis 24. Účastníci si mohli vyzkoušet i poslední modely osobních vozů, a to značek Fiat, Hyundai, Mercedes-Benz, Peugeot, Renault a Volvo.

DKV Truck Business Day byl poslední akcí třídenního maratonu pořádaného vydavatelstvím časopisu Truck & business, které předcházely akce Volkswagen CNG Tour a Den s Fleetem 2010, zaměřené na správu vozových parků ve firmách.

Profi fotogalerii z akce naleznete zde. V nejbližších dnech  umístíme v sekci akce DKV Truck Business Day 2010 také video z akce a prezentace řečníků. Fotografie ve velkém rozlišení jsou zdarma k dispozici, stačí napsat na info@truck-business.cz

Reportáž o DKV Truck Business Day 2010 vyjde v nejbližším čísle časopisu T&b na konci května.


 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz