O2 Truck Business Day 2011 vítá nového partnera: Bridgestone  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » O2 Truck Business Day 2011 vítá nového partnera: Bridgestone

O2 Truck Business Day 2011 vítá nového partnera: Bridgestone

 
image2022

pátek, 29. dubna 2011

Již za několik dnů se uskuteční tradiční setkání autodopravců, správců vozových parků užitkových vozidel, pracovníků spedičních a logistických společností a dodavatelů těchto odvětví – O2 Truck Business Day 2011. Akce se koná v hotelu My v Lednici...

 

Již za několik dnů se uskuteční tradiční setkání autodopravců, správců vozových parků užitkových vozidel, pracovníků spedičních a logistických společností a dodavatelů těchto odvětví – O2 Truck Business Day 2011. Akce se koná v hotelu My v Lednici na Moravě v sousedství Lednicko-valtického areálu dne 12. května 2011 a stane se reprezentativním fórem odvětví, které po několika letech útlumu opět nabírá dech.

Novým exkluzivním partnerem akce je společnosti Bridgestone. Světový výrobce nákladních pneumatik číslo 1 je též spolehlivým partnerem českých autodopravců, kterým dodává premiové pneumatiky Bridgestone a také širokou paletu služeb pro fleet management. Svými službami  pokrývá Bridgestone kompletní životní cyklus pneumatik včetně dodávky kvalitních protektorů značek Bridgestone Retread a Bandag.

Účastníci setkání si vyslechnou řadu zajímavých přednášek na ožehavá témata autodopravní branže. Mezi přednášejícími bude např. Jan Medveď za ČESMAD Bohemia, Jaroslav Novák a Jan Brouček z Ministerstva dopravy ČR a další renomované osobnosti. Pohovoří o tématech, jako jsou novinky v legislativě, perspektivy kombinované dopravy, mýto v Česku, insolvence autodopravců či budoucnost elektrického pohonu u užitkových vozů.

Hlavní partnerem akce je společnost O2, která může být autodopravcům užitečná i v řadě jiných oblastí než je pouze telefonní či mobilní komunikace. O2 představí několik zajímavých a pro dopravce užitečných produktů, jako

• Car Control: sledování vozového parku, vykazování knihy jízd, soukromá služební. Dále oborová řešení, např. sledování otáček domíchávače betonu, převoz zvířat (teplotní čidla, čidla otevírání dveří), kontrola nádrží proti krádežím apod.

• Personal Control: sledování pěších osob, funguje na stejném principu jako CC, ale je určen pro lidi v terénu, rizikové skupiny, bezpečnostní složky apod.

• Car Terminal: mobilní HW propojený s CC jednotkou, slouží ke komunikaci mezi operátorem a řidičem, možnost plánování tras a potvrzování konkrétních činností ze strany řidiče, samozřejmostí je navigace pro řidiče.

Pro účastníky akce bude připraven i doplňkový program, jízdní zkoušky osobních i užitkových vozů a mnoho dalšího.

Účast na akci je bezplatná. Máte-li zájem o účast, registrujte se na této adrese.


Na základě registrace bude zaslána tištěná pozvánka.

Můžete se stát i Partnerem akce v rovině Exkluzivní partner nebo Partner, případně v rovině Product Placement.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz