O2 Truck Business Day 2011 se blíží  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » O2 Truck Business Day 2011 se blíží

O2 Truck Business Day 2011 se blíží

 
image1665

středa, 13. dubna 2011

Již za necelý měsíc se uskuteční dnes již tradiční setkání autodopravců, správců vozových parků užitkových vozidel, pracovníků spedičních a logistických společností a dodavatelů těchto odvětví – O2 Truck Business Day 2011. Akce se koná v hotelu My v...

 
Již za necelý měsíc se uskuteční dnes již tradiční setkání autodopravců, správců vozových parků užitkových vozidel, pracovníků spedičních a logistických společností a dodavatelů těchto odvětví – O2 Truck Business Day 2011. Akce se koná v hotelu My v Lednici na Moravě v sousedství Lednicko-valtického areálu dne 12. května 2011 a stane se reprezentativním fórem odvětví, které se po několika letech útlumu opět nabírá dech.

Účastníci setkání si vyslechnou řadu zajímavých přednášek na ožehavá témata autodopravní branže. Mezi přednášejícími bude např. Jan Medveď za ČESMAD Bohemia, Jaroslav Novák a Jan Brouček z Ministerstva dopravy ČR a další renomované osobnosti. Pohovoří o tématech, jako jsou novinky v legislativě, perspektivy kombinované dopravy, mýto v Česku, insolvence autodopravců či budoucnost elektrického pohonu u užitkových vozů.

Hlavní partnerem akce je společnost O2, která může být autodopravcům užitečná i v řadě jiných oblastí než je pouze telefonní či mobilní komunikace. O2 představí několik zajímavých a pro dopravce užitečných produktů, jako

• Car Control: sledování vozového parku, vykazování knihy jízd, soukromá služební. Dále oborová řešení, např. sledování otáček domíchávače betonu, převoz zvířat (teplotní čidla, čidla otevírání dveří), kontrola nádrží proti krádežím apod.

• Personal Control: sledování pěších osob, funguje na stejném principu jako CC, ale je určen pro lidi v terénu, rizikové skupiny, bezpečnostní složky apod.

• Car Terminal: mobilní HW propojený s CC jednotkou, slouží ke komunikaci mezi operátorem a řidičem, možnost plánování tras a potvrzování konkrétních činností ze strany řidiče, samozřejmostí je navigace pro řidiče.

Pro účastníky akce bude připraven i doplňkový program, jízdní zkoušky osobních i užitkových vozů a mnoho dalšího.

Účast na akci je bezplatná. Máte-li zájem o účast, registrujte se na této adrese.


Na základě registrace bude zaslána tištěná pozvánka.

Můžete se stát i Partnerem akce v rovině Exkluzivní partner nebo Partner, případně v rovině Product Placement.

Podivejte se na portfolio z minulých ročníků. - fotografie, videa, zprávy atd.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz