O2 Truck Business Day 2011 již za dveřmi, stále možná registrace  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » O2 Truck Business Day 2011 již za dveřmi, stále možná registrace

O2 Truck Business Day 2011 již za dveřmi, stále možná registrace

 
image1665

čtvrtek, 5. května 2011

12. května 2011 se koná již 4. ročník celostátního setkání manažerů autodopravních společností, pracovníků spedice, logistiky i širokého okruhu dodavatelů těchto odvětví – O2 TRUCK BUSINESS DAY 2011. Místem setkání je tentokrát Lednice na Moravě,...

 
12. května 2011 se koná již 4. ročník celostátního setkání manažerů autodopravních společností, pracovníků spedice, logistiky i širokého okruhu dodavatelů těchto odvětví – O2 TRUCK BUSINESS DAY 2011. Místem setkání je tentokrát Lednice na Moravě, konkrétně hotel My a jeho okolí. V kouzelném prostředí Lednicko-valtického areálu si tak dají dostaveníčko ti, kdo se zajímají o nejnovější trendy ve svém odvětví, chtějí navázat zajímavé kontakty, vyzkoušet si lehkou i těžší techniku a seznámit se se zajímavými produkty pro své firmy.

Tradiční schéma akce zůstává zachováno – dopoledne přednáškový blok, odpoledne venkovní program – testovací jízdy, jednání na stáncích partnerů, doplňkové aktivity. „Cílem akce je v časově omezeném horizontu jednoho pracovního dne poskytnout maximum možného – informace z podnikání a legislativy, nové kontakty, představení zajímavé techniky…“ říká Vlastislav Tůma, šéfredaktor časopisu Truck & business, pod jehož hlavičkou se akce koná.

O2 Truck Business Day má na co navazovat. Všechny tři předchozí akce – jako ta letošní konané na jižní Moravě – se setkaly s velkým úspěchem. I navzdory tomu – a to platí především o posledních dvou ročnících – že odvětví silniční autodopravy se potýkalo s nemalými problémy. Diskuze o tom, jak si počínat v období ekonomického poklesu, kdy poptávka po přepravních službách citelně ochabla a kdy se prodeje nákladních vozidel prakticky zastavily, byla dominantním tématem konferenční části a svým dílem přispěla k hledání optimálních cest, jak překlenout nelehké období.

Letošní ročník O2 Truck Business Day se koná sice v období příznivějším, ale zdaleka ne tak, jako tomu bylo v období největšího „boomu“ odvětví na začátku tisíciletí. Proto témata jako efektivita, hospodárnost, optimalizace procesů, úspory zřejmě zůstanou těmi hlavními, které autodopravce zajímají. A s nimi samozřejmě problémy legislativní, vztahy dopravců a státu, mýto… tedy „stálice“ v každodenní agendě každého podnikatele a manažera odvětví.

Všemi těmito tématy se bude O2 Truck Business Day v konferenční části zabývat. Přednáškovou část dále obohatí prezentace partnerů akce, kteří mají opravdu co nabídnout. Společnosti O2 byla hlavním partnerem již prvního ročníku Truck Business Day 2008 a nyní se v této roli vrací, aby představila autodopravcům nové horizonty v oblasti monitorování a správy vozových parků. Pořadatelé akce vítají dva nové Exkluzivní partnery, společnosti VOLVO TRUCK CZECH a BRIDGESTONE ČR. Tato jména jistě není nutno odborné veřejnosti představovat; pouze je třeba dodat, že jedním z hlavních témat jejich účasti v Lednici na Moravě bude nabídka řešení pro úspory při správě vozového parku. Nově se představí na úrovni Partner také společnost DAF Trucks CZ, další renomovaný výrobce nákladních vozidel. Již tradičním partnerem akce je také společnost LANCAR, dealer značky Renault Trucks. Nabídku svých osobních a lehkých užitkových vozů také představí značky Mercedes-Benz a Volkswagen Užitkové vozy. Zajímavou podívanou si pro účastníky O2 Truck Business Day 2011 přichystala Moravskoslezská s.r.o. se svým odtahovým a vyprošťovacím vozidlem ve spolupráci s hasiči SDH Velká Bíteš.

Máte zájem se akce zúčastnit?
Registrujte se na této adrese.


 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz