O2 Truck & Van Business Day 2012: odpovědi na strategické otázky  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » O2 Truck & Van Business Day 2012: odpovědi na strategické otázky

O2 Truck & Van Business Day 2012: odpovědi na strategické otázky

 
image2038

pondělí, 7. května 2012

Aktuální problémy strategie podnikání v silniční autodopravě i operativní úkoly při řízení autodopravních a logistických firem budou nejčastějšími tématy 5. ročníku odborného dne magazínu Truck & business, tentokrát pod názvem O2 Truck & Van...

 
Aktuální problémy strategie podnikání v silniční autodopravě i operativní úkoly při řízení autodopravních a logistických firem budou nejčastějšími tématy 5. ročníku odborného dne magazínu Truck & business, tentokrát pod názvem O2 Truck & Van Business Day 2012. Akce se koná ve středu 6. června 2012 v areálu výstaviště BVV v Brně.

Počátky dnes již tradiční akce sahají do roku 2008, kdy se Truck Business Day konal poprvé na letišti v Brně-Tuřanech. Další ročníky se pak konaly na Masarykově okruhu, u Brněnské přehrady a loni v Lednici. I letos zůstali pořadatelé při výběru lokality věrní jižní Moravě a akci situovali do prostor, které mají dobrou dostupnost a poskytují dostatek místa pro zkoušky silniční techniky.

Základní schéma akce zůstalo nezměněno. Dopoledne bude zasvěceno odborným přednáškám a diskuzím, odpoledně bude následovat volný program, jednání na stáncích partnerů a testování osobních i nákladních automobilů. Na jaká konkrétní témata se mohou účastníci těšit? Tak např. Ing. Ladislav Němec, ředitel odboru silniční dopravy MDČR, pohovoří o změnách zákona o silniční dopravě v těch částech, které dopadají na řidiče kamionů i provozovatele společností. Velké oblibě se tradičně těší prezentace Ing. Jana Medvedě, vedoucího odboru legislativy sdružení Česmad Bohemia, který přednese souhrn nejaktuálnějších problémů, které „pálí“ autodopravce v současnosti.

Kombinovaná doprava, téma, které zahrnují do svých úvah a kalkulací řídicí pracovníci stále většího počtu autodopravních firem, nebude chybět ani na pořadu odborného fóra časopisu Truck & business. O svých vlastních zkušenostech v kombinované dopravě pohovoří autodopravce Josef Mička. Hybridní, nebo elektrický pohon? Tuto otázku si položí Ing. Jan Černý, šéfkonstruktér SOR Libchavy, a svou dopověď na ni doloží výsledky provozních testů, kterými se osobně zabýval.

S velmi zajímavými výsledky průzkumu TCO (celkové náklady vlastnictví) v oblasti lehkých užitkových automobilů seznámí účastníky fóra Radovan Mužík ze společnosti Fleet Partners.

S dalšími zajímavými přednáškami vystoupí zástupci partnerů, kteří hosty O2 Truck & Van Business Day 2012 rádi přivítají na svých venkovních stáncích. V letošním roce se okruh návštěvníků akce rozšíří o hosty ze Slovenska, neboť akce je pořádána ve spolupráci se slovenskou redakcí magazínu Truck & business.

Pokud jste řídicím pracovníkem autodopravní, spediční či logistické společnosti nebo soukromým přepravcem, na akci se můžete stále registrovat na internetových stránkách časopisu Truck &business na adrese:

http://www.truck-business./truck_business_day_2012_registrace.php

Účast je bezplatná. Na základě registrace bude zaslána oficiální pozvánka. Podobně se mohou přihlásit i dodavatelé autodopravních společností, kteří chtějí strávit zajímavý odborný den ve společnosti časopisu Truck & business.

 
image2402
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz