O2 Truck & Van Business Day 2012 již ve středu!  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » O2 Truck & Van Business Day 2012 již ve středu!

O2 Truck & Van Business Day 2012 již ve středu!

 
image2030

úterý, 29. května 2012

Aktuální problémy strategie podnikání v silniční autodopravě i operativní úkoly při řízení autodopravních a logistických firem budou nejčastějšími tématy 5. ročníku odborného dne magazínu Truck & business, tentokrát pod názvem O2 Truck & Van...

 
Aktuální problémy strategie podnikání v silniční autodopravě i operativní úkoly při řízení autodopravních a logistických firem budou nejčastějšími tématy 5. ročníku odborného dne magazínu Truck & business, tentokrát pod názvem O2 Truck & Van Business Day 2012. Akce se koná již tuto středu 6. června 2012 v areálu výstaviště BVV v Brně.

V této chvíli je přihlášeno více než 190 hostů z řad podnikatelů a manažerů silniční autodopravy, spedice, logistiky a také dodavatelů těchto odvětví. Řada z nich se bude prezentovat i v roli partnerů akce a dostane tak možnost představit své výrobky a služby jak zúčastněným hostům, tak i prostřednictvím časopisu Truck & business a portálu truck-business.cz Okruh účastníků akce rozšíří i hosté ze Slovenska, neboť letošní ročník je připravován ve spolupráci se slovenským vydavatelem časopisu Truck & business.

Místo a čas konání letošního ročníku tradiční akce časopisu Truck & business byly vybrány s cílem skloubit O2 Truck & Van Business Day 2012 s výstavou Autotec, což se kvůli zrušení Autotecu nakonec nezdařilo. „Samozřejmě je nám líto, že byl Autotec odvolán, neboť pro naši akci by to byla zajímavá synergie, nicméně o tom, že bychom O2 Truck & Van Business Day zrušili, jsme vůbec neuvažovali. Je to zcela autonomní akce s vlastní tradicí, jejíž model podle našeho názoru velmi dobře funguje. Její předností je jasná vyhraněnost, cílenost, odborný charakter a pro-obchodní zaměření. Výstaviště BVV rozšíří spektrum míst, kde se v minulosti Truck & Van Business Day konal, k nímž patřilo např. brněnské letiště, Masarykův okruh, hotelový resort u brněnské přehrady či loni Lednice. Bude to nová a zajímavá zkušenost,“ vysvětluje výkonný ředitel společnosti Club 91, s.r.o. ing. Martin Mensa. Bude to již druhá jarní akce této společnosti na Brněnsku, když 16. května uspořádala v golfovém areálu Kaskády u Kuřimi odborné setkání manažerů vozových parků CCS Den s Fleetem 2012-jaro. Té se zúčastnilo přes 450 hostů.

Základní schéma akce zůstalo nezměněno. Dopoledne bude zasvěceno odborným přednáškám a diskuzím, odpoledně bude následovat volný program, jednání na stáncích partnerů a testování osobních i nákladních automobilů. Na jaká konkrétní témata se mohou účastníci těšit? Tak např. Ing. Ladislav Němec, ředitel odboru silniční dopravy MDČR, pohovoří o změnách zákona o silniční dopravě v těch částech, které dopadají na řidiče kamionů i provozovatele společností. Velké oblibě se tradičně těší prezentace Ing. Jana Medvedě, vedoucího odboru legislativy sdružení Česmad Bohemia, který přednese souhrn nejaktuálnějších problémů, které „pálí“ autodopravce v současnosti. V podobném duchu se ponese i přednáška Romana Kmenta, šéfredaktora slovenské edice časopisu Truck & business, se zaměřením na slovenské poměry v oblasti autodopravy.

Kombinovaná doprava, téma, které zahrnují do svých úvah a kalkulací řídicí pracovníci stále většího počtu autodopravních firem, nebude rovněž chybět ani na pořadu odborného fóra časopisu Truck & business. Otázku, zda hybridní nebo elektrický pohon, si položí Ing. Jan Černý, šéfkonstruktér SOR Libchavy, a svou dopověď na ni doloží výsledky provozních testů, kterými se osobně zabýval. S velmi zajímavými výsledky průzkumu TCO (celkové náklady vlastnictví) v oblasti lehkých užitkových automobilů seznámí účastníky fóra Radovan Mužík ze společnosti Fleet Partners.

Pokud jste řídicím pracovníkem autodopravní, spediční či logistické společnosti nebo soukromým přepravcem, na akci se můžete stále registrovat na internetových
stránkách časopisu Truck &business na adrese:

http://www.truck-business.cz/truck_business_day_2012_registrace.php

Účast je bezplatná. Na základě registrace bude zaslána oficiální pozvánka. Podobně se mohou přihlásit i dodavatelé autodopravních společností, kteří chtějí strávit zajímavý odborný den ve společnosti časopisu Truck & business.

Informace z minulých ročníků akce najdete na adrese
http://www.truck-business.cz/truck_day.php

Foto z loňského ročníku O2 Truck Business Day 2011

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz