Na zimu s novými stěrači od Renault Trucks  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » Na zimu s novými stěrači od Renault Trucks

Na zimu s novými stěrači od Renault Trucks

 
image2586

pondělí, 12. listopadu 2012

Chraňte svoje vozidlo před nepříznivými vlivy zimního počasí (déšť, mráz, sníh apod.) a využijte řadu produktů vyvinutých společností Renault Trucks, která je speciálně určená pro vozidla této značky. Mezi produkty patří například exkluzivní čelní...

 
Chraňte svoje vozidlo před nepříznivými vlivy zimního počasí (déšť, mráz, sníh apod.) a využijte řadu produktů vyvinutých společností Renault Trucks, která je speciálně určená pro vozidla této značky. Mezi produkty patří například exkluzivní čelní stěrače zlepšující rozhledové podmínky řidiče a zvyšující bezpečnost v zimním období.


Nové stěrače byly vyvinuty speciálně pro vozidla značky Renault Trucks. Stejně jako u všech ostatních dílů značky Approved parts (originální náhradní díly Renault Trucks) jsou tyto produkty zárukou těch nejlepších užitných vlastností pro zákazníky. Díky svému plochému provedení bez pohyblivých součástí citlivých na mráz poskytují nové stěrače nevídanou kvalitu stírání a pohodlí za všech okolností. Navíc jsou opatřeny exkluzivní kontrolou opotřebení, která řidiče včas upozorní na nutnost jejich výměny. V neposlední řadě jsou tyto nové stěrače jednoduché, lze je rychle namontovat a díky sníženému množství komponent jsou snadněji recyklovatelné.
Zhoršená viditelnost však není jediným problémem, který trápí řidiče v zimním období. Profesionálové v oboru silniční přepravy potřebují mít svůj kamion provozuschopný za všech okolností. Za tímto účelem doporučuje výrobce preventivní údržbu všech napájecích okruhů vozidla (akumulátor,startér a alternátor) v servisních centrech Renault Trucks. Takto si řidič může být jist bezproblémovým nastartováním vozidla a spolehlivým napájením svého elektrického vybavení (klimatizace, nástroje pro komunikaci, GPS…).  Společnost Renault Trucks prostřednictvím své nabídky náhradních dílů Approved parts a Okelia přispívá k pocitu bezpečnosti řidičů v průběhu celého zimního období a nabízí jim konkrétní řešení pro plnění jejich každodenních úkolů.


 
image2587
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz