KÖGEL FOXX JE DOSTUPNÝ PŘES INTERNET  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » KÖGEL FOXX JE DOSTUPNÝ PŘES INTERNET

KÖGEL FOXX JE DOSTUPNÝ PŘES INTERNET

 
image157

pátek, 23. června 2006

Se svojí novou značkou Kögel foxx vstoupila společnost Kögel v červnu letošního roku na trh internetového obchodu. Výběr, konfigurace a objednávání jsou jednoduché a celý proces trvá pouze několik minut. Počet opcí odpovídá potřebám, současně je...

 
Se svojí novou značkou Kögel foxx vstoupila společnost Kögel v červnu letošního roku na trh internetového obchodu. Výběr, konfigurace a objednávání jsou jednoduché a celý proces trvá pouze několik minut. Počet opcí odpovídá potřebám, současně je však omezen na co nejmenší množství. To znamená, že čas a náklady na administraci, uskladnění a logistiku jsou omezeny na minimum a zaručují jednoduchý proces výběru pro zákazníka. Kupujícímu se zobrazuje při nákupu podle výběru opcí vždy celková cena návěsu. Tři dny po přijetí platby je nový návěs připraven k vyzvednutí. Na objednávky prostřednictvím internetu poskytuje navíc Kögel zajímavou slevu.
Nová značka Kögel foxx kombinuje know-how značky Kögel s jednoduchými objednávkovými a výrobními procesy. Návěs byl vyvinut v Německu a tomu odpovídají i jeho kvalitativní standardy. Výroba je koncentrována do choceňského závodu Kögel.
Návěs Kögel foxx je alternativou pro dopravce s malými i velkými vozovými parky. Za novou značkou se skrývá standardní návěs zahrnující posuvnou plachtu, střechu a portálové dveře, navíc je k dispozici rozsáhlá nabídka speciálního vybavení. Vše s ohledem na každodenní požadavky dopravců. Návěs bude vystaven na veletrhu IAA, který proběhne od 21. do 28. září v Hannoveru.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz