GX SOLUTIONS, a.s. koupila AXITECH s.r.o. a GENETECH spol. s.r.o.  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » GX SOLUTIONS, a.s. koupila AXITECH s.r.o. a GENETECH spol. s.r.o.

GX SOLUTIONS, a.s. koupila AXITECH s.r.o. a GENETECH spol. s.r.o.

 
image1536

pondělí, 25. ledna 2010

Společnost GX SOLUTIONS, a.s. - výrobce a dodavatel sofistikovaných řešení pro komplexní monitoring a správu různých typů vozového a strojového parku v Čechách i na Slovensku koupila společnosti AXITECH, s.r.o. a GENETECH spol. s.r.o. Pod svými...

 
Společnost GX SOLUTIONS, a.s. - výrobce a dodavatel sofistikovaných řešení pro komplexní monitoring a správu různých typů vozového a strojového parku v Čechách i na Slovensku koupila společnosti AXITECH, s.r.o. a GENETECH spol. s.r.o. Pod svými „křídly“ tak slučuje aktivity obou společností a tím vzniká silná mezinárodní společnost působící na trhu monitoringu vozidel, telematikých systémů a technologií měření paliva.

Společnost GX SOLUTIONS a.s., která působí ve střední a východní Evropě, navazuje na úspěšnou činnost a historii dvou leaderů v této oblasti na lokálních trzích – v České republice AXITECH, s.r.o. a na Slovensku GENETECH spol. s.r.o. Obě společnosti patří k předním dodavatelům řešení zaměřených na komplexní záznam provozu, GPS sledování vozidel, strojů a jiných zařízení, měření paliva v nádrži a zvýšenou ochranu vozidel.

Společnost GX SOLUTIONS, a.s. navazuje na veškeré aktivity společností AXITECH, s.r.o. i GENETECH spol. s.r.o. a přebírá práva a povinnosti obou společností.
Spojení těchto společností vede k posílení pozice na lokálním i zahraničním trhu. Představuje silného partnera pod společným obchodním jménem a společným managementem. Pro zákazníky se tímto krokem změní pouze jméno dodavatele.


 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz