GOODYEAR PRO TIP TRAILER  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » GOODYEAR PRO TIP TRAILER

GOODYEAR PRO TIP TRAILER

 
image112

pondělí, 5. června 2006

Společnost Goodyear Dunlop Tires Europe uzavřela se společností TIP Trailer Services, zabývající se pronájmem návěsů a přívěsů, největší evropský kontrakt v historii.  TIP Trailer Services je součástí skupiny Equipment Services Europe GE a se 70 000...

 
Společnost Goodyear Dunlop Tires Europe uzavřela se společností TIP Trailer Services, zabývající se pronájmem návěsů a přívěsů, největší evropský kontrakt v historii.  TIP Trailer Services je součástí skupiny Equipment Services Europe GE a se 70 000 návěsy a přívěsy, které jsou v provozu ve více než 100 lokalitách v jednadvaceti zemích, má jeden z největších vozových parků v Evropě. Smlouva zahrnuje dodávky a servis pneumatik Goodyear a Dunlop na všechny návěsy a přívěsy vozového parku TIP Trailer Services. Společnost Goodyear Dunlop Tires tak bude této společnosti ročně dodávat přibližně 90 000 pneumatik.

TIP Trailer Services má své evropské ústředí v nizozemském Amsterdamu. Nabízí podnikům financování a správu aktiv v podobě leasingu, pronájmu a prodeje návěsů, přívěsů a cisteren pro silniční a intermodální přepravu. Veškeré nové návěsy, přívěsy a cisterny nechá společnost TIP Trailer Services vybavit pneumatikami Goodyear či Dunlop. I všechny nové rezervní pneumatiky budou značky Goodyear nebo Dunlop a k protektorování budou používány protektory Goodyear NextTread.

Základem tohoto kontraktu je FleetOnlineSolutions, elektronický systém řízení pneuhospodářství od společnosti Goodyear. Přes internet poskytuje pneuservisům smluvní informace o vozovém parku společnosti TIP Trailer Services. To umožňuje realizaci případných servisních prací po celé Evropě v servisech TruckForce, jež splňují technické požadavky společnosti TIP Trailer Services, a to za předem stanovené ceny a bez velkého prodlení, jež si často může vyžádat obstarávání bankovních záruk. Rovněž umožňuje oběma stranám on-line přístup k informacím o pneuhospodářství a omezuje složité papírování.

Servisní síť TruckForce s více než 1550 servisy strategicky pokrývajícími celou Evropu sehrála při uzavírání kontraktu klíčovou roli. Velmi důležitá byla i asistenční služba Goodyear ServiceLine 24h, dostupná po celé Evropě čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Takřka v jakékoli situaci snižuje prostoje na minimum a za použití systému RoadsideAssistanceSolutions umožňuje společnosti TIP Trailer Services sledovat přes internet stav vozidla při servisním zásahu. Tím pádem jsou k dispozici aktuální informace od okamžiku, kdy řidič nahlásí poruchu, až po dokončení opravy. TIP Trailer Services díky tomu může sledovat průběh opravy krok za krokem a podle toho upřesnit čas doručení zboží. 
image112
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz