Fleet Awards 2010 jde do finále  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » Fleet Awards 2010 jde do finále

Fleet Awards 2010 jde do finále

 
image1804

čtvrtek, 2. září 2010

Renomovaná anketa ALD Automotive Fleet Awards 2010, v níž časopis FLEET firemní automobily oceňuje významné osobnosti, produkty a služby spjaté s provozem a řízením vozových parků ve firmách, pomalu spěje do finále. Truck & business je mediálním...

 

Renomovaná anketa ALD Automotive Fleet Awards 2010, v níž časopis FLEET firemní automobily oceňuje významné osobnosti, produkty a služby spjaté s provozem a řízením vozových parků ve firmách, pomalu spěje do finále. Truck & business je mediálním partnerem této celostátní soutěže.

Co všechno se od března 2010, kdy byl nový ročník ankety vyhlášen, událo? Především proběhl nominační proces, ve kterém importéři jednotlivých značek nominovali své zástupce do ankety o Firemní auto roku, která je bezesporu nesledovanější „disciplínou“ Fleet Awards. Cílem je ocenit ty automobily, které si sami zástupci českých firem zvolí jako optimální pro své vozové parky v kategoriích referentský, manažerský a lehký užitkový automobil. Letos stočlenná porota složená z manažerů stejného počtu firem z celé ČR posuzuje 59 nominací, z toho 21 v kategorii referentských, 27 v kategorii manažerských a 11 v kategorii lehkých užitkových vozů. Letos byli všichni členové odborné stočlenné poroty poprvé představeni formou stručného profilu v magazínu FLEET.

Všichni členové komise mají možnost důkladně se seznámit se všemi nominovanými modely na dvou velkých fleetových dnech. První proběhl v květnu v Brně, druhý je na programu 16. září v golfovém areálu Kunětická hora u Pardubic.

Počínaje 2. červencem 2010 je na stránkách iFleet.cz rovněž zprovozněna hlasovací aplikace ankety o Firemní auto roku 2010. Internetové hlasování je doplňkovou anketou k té hlavní, v níž Firemní auta roku volí zmíněných 100 manažerů. V internetovém hlasování tedy může dávat svůj hlas i širší veřejnost, ovšem oceňován je zde pouze vítězný vůz v každé kategorii na rozdíl od hlavní soutěže odborné poroty, kde je vyhlašováno první, druhé a třetí místo.

Další kapitolou je volba ostatních fleetových cen, a to v celkem osmi kategoriích a dále dvou významných osobností – Fleetových manažerů roku. Jeden se volí na straně provozovatelů fleetů, druhý pak na straně dodavatelů.

Bezesporu nejvýznamnější fleetová akce roku vyvrcholí 7. října 2010 v hotelu Corinthia v Praze, kde budou vyhlášena Firemní auta roku 2010 i ostatní fleetové ceny České republiky. Zbývá dodat, že druhé stěžejní fleetové setkání v Pardubickém kraji proběhne pod záštitou hejtmana tohoto kraje pana Radko Martínka.

- Obsluhujete vozové parky a máte svůj oblíbený produkt čí službu? Nebo jste dodavatelem takového produktu / služby? Nominujte jej bezplatně na www.ifleet.cz, sekce „Právě probíhá“

- Hlasujte v internetovém hlasování o Firemní auto roku též na www.ifleet.cz, sekce „Právě probíhá“
 
- Máte zájem navštívit akci Den s Fleetem – podzim (16. září, Pardubicko)? Pak se registrujte jako host na www.ifleet.cz

 
image1804
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz