Bursa Transport vstupuje do Česka  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » Bursa Transport vstupuje do Česka

Bursa Transport vstupuje do Česka

 
image1987

pondělí, 4. dubna 2011

BursaTransport - největší burza nákladů v Rumunsku a lídr Střední a Východní Evropy bude přístupná pro uživatelé České republiky, Maďarska a Slovenské republiky. Cílem tohoto otevření na nové trhy je poskytování ještě lepších podmínek pro rozvoj...

 
BursaTransport - největší burza nákladů v Rumunsku a lídr Střední a Východní Evropy bude přístupná pro uživatelé České republiky, Maďarska a Slovenské republiky. Cílem tohoto otevření na nové trhy je poskytování ještě lepších podmínek pro rozvoj starých a nových zákazníků.

BursaTransport je burza nákladů založena před 10 lety jako nástroj pro komunikace mezí podniky pracujíci v dopravním průmyslu. Teď usnadňuje práce spediterů, řidičů a také výrobců, kteři prostřednictvím burzy hledají náklady a volné nákladní automobily. BursaTransport má speciální nástroje pro zabezplečení zákazníků, které zajišťují bezpečné podnikatelské prostředí.

Uživatelé přihlašení na burze májí přístup k nábidkám umíštěným v BursaTransport v realném čase, to znamená více než 10 000 volných nákladů a vozidel denně. Současně, všichni uživatelé systému získávají příležitost k navázání obchodních vztahů s téměř 11 000 speditorů a dopravců, z kterých více než 8 000 jsou dopravcí s vlastními vozy a máji zájem o spolupráci. Přístup k burze umožňuje kontakt s uživatele, kteří hledají náklady do / nebo z těchto zemí: Rumunsko, Maďarsko, Česká republika, Slovensko, Chorvatsko, Bosna, Hercegovina, Srbsko, Makedonie, Albánie, Řecko, Bulharsko, Moldavsko, Turecko, Ukrajina, Bělorusko a Rusko. V BursaTransport denně je zveřejňováno kolem 5.000 nákladních vozidel do a z Východní do Západní Evropy a zpět.

Ročné předplatné v BursaTransport stojí jenom 86 €, a každý podnikatel, který chci vyskoušet burzu v práxi může využit 6 měsíční zkušební dobu, kterou nábizíme úplně zdarma. Díky jednoduchému systému, servis mohou použivat všichni podnikatele. Jednoduhý systém registrace a přihlašování umožňuje vkládání nákladů a volných nákladních vozů. Burza je aktualně přelozena do 10 jazyků, ale brzy bude přeložena i do dalšich jazyků regionu.

"Hlavním cílem naší činnosti je funkční a bezpečné připojení spediční společností s dopravními společnostmi.. Vedoucí pozice v Rumunsku a jihovýchodní Evropě umožňuje všem našim zákazníkům přístup k široké databáze společností - největším mezinárodním dopravcům v regionu, včetně Schenker Rumunsko, Dumagas, Delamode Rumunsko, Cargo Partner, FM Rumunska a mnoho dalších spolehlivých firem střední a malé velikosti. Poplatky BursaTransport je bezpečný systém, který je běžně k dispozici on-line. Poskytujeme služby na nejvyšší úrovni. Každý nový uživatel, aby získal přístup k burze, musí splňovat určitá kritéria. Kromě toho jsou operace zákazníků sledováné s cílem odstranění podniků s chybějícími platbami a zajištění bezpečnosti transakce“ – uvádí generální ředitel BursaTransport Dan Cotenescu. 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz