B & H Transport Logistik GmbH spoléhá na Teleroute  |  Archiv 2006 - 2012  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv 2006 - 2012 » B & H Transport Logistik GmbH spoléhá na Teleroute

B & H Transport Logistik GmbH spoléhá na Teleroute

 
image587

pondělí, 3. září 2012

Dopravní a logistická společnost B & H Transport Logistik GmbH je pravidelným uživatelem burzy Teleroute a její zkušenosti jsou více než pozitivní. „Teleroute nás přesvědčuje osobním přístupem a nejvyšší úrovní zabezpečení,“ zdůrazňuje generální...

 
Dopravní a logistická společnost B & H Transport Logistik GmbH je pravidelným uživatelem burzy Teleroute a její zkušenosti jsou více než pozitivní. „Teleroute nás přesvědčuje osobním přístupem a nejvyšší úrovní zabezpečení,“ zdůrazňuje generální ředitel firmy Johannes Haberl. A dodává: „Pouze při spolupráci s Teleroute nikdy nedošlo k žádným opožděným platbám.“ Nejpozději do 30 dnů po přepravě má každý partner hotovost na svém účtu. Společnosti, které mají trvalé platební příkazy, dostávají zaplaceno i do deseti dnů. „Jako speditér jsme bankou našich dopravců, říká Haberl. Není divu, že se ředitel Haberl zabývá především finanční likviditou společnosti a vymáháním pohledávek. O to více umí ocenit spolehlivost systému Teleroute.

Proč se tedy systém Teleroute osvědčil více než jiné dopravní burzy? Dopravce to přičítá přísným kritériím, která každá společnost musí splňovat před registrací v dopravní burze Teleroute. Každý uživatel Teleroute musí projít ověřovacím procesem, který má tři fáze. To dává uživatelům dopravní burzy Teleroute jistotu bezpečnosti: „Žádná společnost nezíská přístup k dopravní burze, pokud nebyly splněny všechny požadavky“, říká Haberl. Společnost Teleroute také vyvinula katalog dopravních společností, jehož prostřednictvím mohou uživatelé vybrat vhodné a spolehlivé obchodní partnery. Seznam obsahuje podrobné profily uživatelů a řadu bezpečnostních ukazatelů.

Haberl zvláště oceňuje systém „e-Potvrzení“, který považuje za dobré a trvalé řešení pro potvrzení smlouvy o přepravě v bezpečném prostředí. Umožňuje přenos dokumentů a výměnu ověřených údajů on-line mezi smluvními partnery. E-Potvrzení je efektivnější a bezpečnější nástroj než standardní odesílání faxů.

Jakmile dopravní společnost přijme náklad prostřednictvím burzy Teleroute, celý proces mohou díky e-Potvrzení sledovat obě společností. Společnost, která zveřejňuje náklad, dostává ověřené kontaktní údaje dodavatele. To je záruka, že partner je důvěryhodný. E-potvrzení také poskytuje přesný tok transakcí, protože brání chybám, které mohou nastat při standardní výměně dokumentů.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz