Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 1 / 2008

 
 

Vybrané články

Novinky z Evropské unie

Novinky z Evropské unie

 

K jedné z hlavních priorit slovinského předsednictví EU, jež začalo prvním lednem tohoto roku a potrvá celé první pololetí, je sjednocení balíku opatření o vstupu na trh a do podnikání v silniční nákladní dopravě.... celý článek »

 
Výhoda každého manažera

Výhoda každého manažera

 

V dnešní době jsme přehlceni informacemi ze všech různých zdrojů – o politické situaci, o cenách ropy (která také s politikou souvisí), reformě veřejných financí. Vybrat ty správné a relevantní informace rozhodně není... celý článek »

 
Pro klidný spánek

Pro klidný spánek

 

Plný kamion nebo naplněný tahač s návěsem jsou velmi drahé. Mohou se stát snadnou kořistí pro mezinárodní bandy zlodějů. Škody spojené s krádeží kamionů nebo jejich obsahu stojí v Evropě ročně 8,3 miliard eur. Tomu je... celý článek »

 
Zdokonalování odborné způsobilosti řidičů

Zdokonalování odborné způsobilosti řidičů

 

Získávání a zdokonalování odborné způsobilosti řidičů je odborný termín, pod nímž je skryt trvale a dlouhodobě nedostatečně řešený problém, jak účinně a zejména soustavně ovlivňovat profesní skupiny řidičů tak, aby byl... celý článek »

 
Nový Actros

Nový Actros

 

Třetí generace rodiny Actros spatřila světlo světa. Vozidla byla zdokonalena v oblasti hospodárnosti, komfortu, bezpečnosti i designu. Plně automatizovaná převodovka PowerShift je nyní sériově montována do všech... celý článek »

 
Budoucnost je v hybridech a levných vozech

Budoucnost je v hybridech a levných vozech

 

Firmy působící v automobilovém průmyslu se v nadcházejícím období soustředí na hledání alternativních paliv a zároveň budou pružně reagovat na současnou poptávku po levných automobilech a hybridních vozech. To jsou... celý článek »

 
„Černé ovce“ nemají šanci!

„Černé ovce“ nemají šanci!

 

Špatně platící zákazníci jsou postrachem každého podnikatele. V oblasti přepravy je problém s liknavými platiči známý obzvlášť dobře! Pro burzu nákladů a volných vozů to znamená, že musí nabídnout daleko víc než pouhý... celý článek »

 
Mys dobré naděje

Mys dobré naděje

 

Veletrh Trailer 2007, který se konal na sklonku loňského roku v belgickém Kortrijku, provázela díky konjunktuře v této oblasti optimistická nálada. Konstruktéři návěsů i subdodavatelé vyvinuli pro dopravce, kteří se... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz