Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 3 / 2010

 
 

Vybrané články

Zakázka roku od Tesco.com

Zakázka roku od Tesco.com

 

Společnost Tesco.com, pobočka největšího britského obchodního řetězce, která zabezpečuje nakupování přes internet, si objednala 795 lehkých užitkových vozidel Iveco. Kontrakt byl podepsaný na 770 podvozků Daily... celý článek »

 
Volkswagen Crafter 35 2,5 TDI

Volkswagen Crafter 35 2,5 TDI

 

Tentokrát jsme si vyzkoušeli vozidlo ze stáje Volkswagen. V průběhu června jsme s ním najeli více než 3000 kilometrů, a to jak doma, tak i po evropských dálnicích. Zajímalo nás, jak se vůz osvědčí v roli mnohostranného... celý článek »

 
KHK Auto s.r.o.

KHK Auto s.r.o.

 

Stěží bychom mezi autodopravci našli jediného, který by nezačínal svoji kariéru s některý typem z letňanské Avie. Pravda, v dekádě od roku 1990, kdy vznikla většina dopravních firem, nebylo mnoho typů na výběr, nicméně... celý článek »

 
Dvakrát Hesti

Dvakrát Hesti

 

O letních měsících se říkává, že je to okurková sezóna. To ovšem, neplatí pro poskytovatele dopravních služeb. Společnost Hesti Group pořádala dvě významné akce. Zakázka pro ESA V areálu společnosti Hesti ve... celý článek »

 
Návykové látky a jejich nebezpečí

Návykové látky a jejich nebezpečí

 

Problematika návykových látek a řízení vozidel v silničním provozu není ničím novým. Objevuje se velmi brzy již v období po 1. světové válce. Postupně je účinnost a dopad návykových látek stále více spojována s úrovní... celý článek »

 
Polanský: "Krizi ustojíme"

Polanský: "Krizi ustojíme"

 

Tentokrát jsme zavítali  za hostem naší pravidelné rubriky do malebného jihočeského Protivína. David Polanský, majitel firmy, stejně jako řada jiných vlastníků současných dopravních firem, začínal v devadesátých letech... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz