Eurowag: komplexní podpora tranformace fleetů  |  Truck & business 3 / 2023  |  Aktuální číslo  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuální číslo » Truck & business 3 / 2023 » Eurowag: komplexní podpora tranformace fleetů

Eurowag: komplexní podpora tranformace fleetů

 
barometr

pondělí, 25. září 2023

Jakým způsobem mohou produkty společnosti Eurowag přispět k čistší a udržitelnější silniční autodopravě? Odpovídá Miroslav Novák, Country Manager CZ/SK, Sales, EUROWAG – W.A.G. payment solutions a.s.

 

První, co mě napadne v souvislosti s udržitelností a našimi aktivitami, jsou alternativní energetické produkty zaměřené na snížení uhlíkové stopy. Mezi ně patří LNG, jehož výhodou jsou nižší emise CO2 oproti naftě. Aktuálně vlastníme dvě LNG výdejní místa v Praze a zároveň zprostředkováváme největší síť LNG čerpacích stanic v Evropě s více než 300 místy. Kromě toho se intenzivně věnujeme bio LNG, což je uhlíkově neutrální produkt, který nabývá na popularitě.

Dalším produktem je HVO100, který ve své čisté formě dokáže snížit emise CO2 až o 90 % ve srovnání s naftou. Toto palivo nabízíme svým zákazníkům v mnoha zemích, převážně v západní Evropě, a jeho dostupnost se neustále rozšiřuje.

Také investujeme do e-mobility a očekáváme, že v blízké době budeme poskytovat našim zákazníkům komplexní podporu v oblasti nabíjecích stanic doplněnou odbornými znalostmi.

Nabízíme nástroje pro správu a monitorování vozových parků s elektrickými a plug-in hybridními vozidly pro různé společnosti. Naše řešení integruje elektromobily do stávajícího vozového parku klienta a nabízí univerzální řešení pro všechna vozidla. Také spolupracujeme se stávajícími zákazníky na přechodu jejich vozových parků ke smíšeným či plně elektrickým vozidlům, přičemž poskytujeme kompletní podpůrné služby pro jejich průběžnou údržbu.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz