Noví partneři otevírají dveře dalším klientům  |  Truck & business 3 / 2022  |  Aktuální číslo  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuální číslo » Truck & business 3 / 2022 » Noví partneři otevírají dveře dalším klientům

Noví partneři otevírají dveře dalším klientům

 
telematika

úterý, 13. září 2022

Jak na akviziční činnost? Na otázku zářijového čísla našeho časopisu odpovídá Miroslav Novák, Country Manager CZ/SK, Sales, EUROWAG – W.A.G. payment solutions a.s. a jeden z předních dodavatelů fleetů.

 

Akviziční činnost je významnou kontribucí růstu naší společnosti především na nových trzích, kam jsme za poslední roky vstoupili. Na domácím a saturovaném trhu, kde působíme už 26. rokem, je situace mírně odlišná. Během svého působení jsme si na trhu dokázali vybudovat stabilní a silnou pozici. Je proto logické, že oblast pro získávání nových klientů ze segmentu dopravních společností, který stagnuje a spíše klesá, se každým rokem snižuje.

Značný potenciál vidíme ale v nových službách a produktech – například v telematice. Propojení produktů do jedné „platformy“ služeb umožňuje získávat střední a velké klienty, kteří vyžadují komplexní řešení za konkurenční ceny.

V segmentu malých dopravních firem se soustředíme na celý akviziční proces, který se snažíme zefektivnit digitálním onboardingem klienta. Mnohem rychlejší a automatizovaný proces umožňuje získat rychleji kreditní rámec a objednávku služeb, které si zákazník od nás chce koupit. Digitalizace je proto pro nás praktickým příkladem podpory akvizice a růstu zákaznického portfolia.

V posledních letech jsme se začali věnovat i partnerskému prodeji a přidali pár nových akvizicí. Nově otevřená spolupráce s Volvo Financial Services, Last Mile Solutions nebo WebEye je důkazem, že i noví partneři nám můžou otevřít dveře k dalším a dalším klientům. Akvizice má navíc velký význam i pro obchodníky. V našem obchodním týmu bychom těžko hledali někoho, kdo by vedle péče o stávající klientelu nechtěl přijmout i výzvu k získání nových zákazníků. A my se v tom snažíme naše obchodníky jen a jen podporovat.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz