Dvakrát Hesti  |  Truck & business 3 / 2010  |  Aktuální číslo  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuální číslo » Truck & business 3 / 2010 » Dvakrát Hesti

Dvakrát Hesti

 
image1735

O letních měsících se říkává, že je to okurková sezóna. To ovšem, neplatí pro poskytovatele dopravních služeb. Společnost Hesti Group pořádala dvě významné akce. Zakázka pro ESA V areálu společnosti Hesti ve Zbuzanech proběhla malá slavnost, a...

 
O letních měsících se říkává, že je to okurková sezóna. To ovšem, neplatí pro poskytovatele dopravních služeb. Společnost Hesti Group pořádala dvě významné akce.

Zakázka pro ESA
V areálu společnosti Hesti ve Zbuzanech proběhla malá slavnost, a sice předání šesti chladírenských návěsů Krone Duoplex Steel. Přípojná vozidla přebírali zástupci společnosti ESA, která působí na logistickém trhu již od roku 1992 a patří k největším v České republice. Poskytuje komplexní logistická a distribuční řešení jak pro podniky v Čechách, tak i na Slovensku. Své služby nabízí samozřejmě i v přepravě potravinářského zboží. Většina předávaných chladírenských návěsů Krone využívá chladicí techniku Carrier.

Den s partnery
Druhá stručná informace se týká akce označené Den s Hesti Group. Akce se udála v červnu a přilákala na bývalé vojenské letiště ve Lhotě u Plzně mnohé příznivce motorismu, a zejména četné zástupce dopravců.
Na akci přijalo pozvání velké množství partnerů. Ti, kteří přijeli, měli možnost prohlédnout si prakticky kompletní nabídku Hesti. Organizátor připravil pro návštěvníky bohatý program s podporou obchodních partnerů. Na rozlehlé ploše lákaly k prohlídce expozice společností Unicredit Leasing, EverLift, Fornal Trading, BPW, Wabco – Turbosol servis, ALU-SV, BÄR Cargolift, Autoplachty KM, GoodYear - Dunlop či Tom Tom WORK. Nechyběl ani dakarský speciál MAN, historický autobus Praga NDO z roku 1948 či speciál, postavený v roce 1944 na objednávku americké armády na vyprošťování tanků. Pozornost návštěvníků upoutaly také zmenšené rádiem řízené kopie tahačů, včetně modelu australského Road Trainu. Na akci pořádané společností, která nabízí přípojná vozidla, nemohla samozřejmě chybět jízda zručnosti s návěsovou soupravou.

Sešlo se přes sedmdesát firem z řad zákazníků Hesti, kteří se v pozdních odpoledních hodinách rozjížděli spokojeni k domovům.

Foto: Návštěvníci si na akci Den s Hesti Group měli možnost prohlédnou pestrou nabídku přípojných vozidel.
(red)


 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz