Webfleet: provozní náklady i bezpečnost  |  Truck & business 2 / 2023  |  Aktuální číslo  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuální číslo » Truck & business 2 / 2023 » Webfleet: provozní náklady i bezpečnost

Webfleet: provozní náklady i bezpečnost

 
nakladni

středa, 7. června 2023

Ivan Rajnič manažer pro prodej nákladních pneumatik Česká republika & Slovensko Bridgestone Europe NV/SA odštěpný závod ČR

 

Pro společnost Bridgestone, globálního lídra v oblasti pneumatik a řešení pro mobilitu, je zaměření na trvalou udržitelnost, bezpečnost a spolehlivost naprosto zásadní.

Naše prémiové pneumatiky pro nákladní vozidla, Bridgestone Ecopia a Bridgestone Duravis, disponují řadou inovací pro bezpečnější a hospodárnější provoz i delší životnost.

Pneumatiky Ecopia byly certifikovány organizací TÜV SÜD pro svou kvalitu a bezpečnost a dosahují výborných hodnocení z hlediska spotřeby paliva a také přilnavosti na mokré vozovce. Pneumatiky Duravis přispívají k vyšší bezpečnosti za všech povětrnostních podmínek a poskytují vyšší kilometrový výkon.

Kromě prémiových produktů, které se významně podílejí na bezpečnosti provozu nákladních vozidel, nabízíme také pokročilá řešení mobility, mezi něž patří například služba Webfleet.

Webfleet nabízí osvědčená řešení pro správu vozových parků. Příkladem řešení Webfleet je systém Webfleet TPMS, který zajišťuje kontrolu tlaku a teploty v pneumatikách v reálném čase. Řešení TPMS pomáhá snižovat provozní náklady, zvyšuje úroveň bezpečnosti silničního provozu a minimalizuje dopady na životní prostředí. Aplikace Webfleet pro kontrolu vozidla umožňuje řidičům provádět každodenní kontroly vozidel digitálně. Prostřednictvím aplikace obdrží správce vozového parku upozornění, že se na cestu vydalo nezpůsobilé nebo řidičem nezkontrolované vozidlo.

 

 

 

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz