Sázka na Volvo  |  Truck & business 2 / 2023  |  Aktuální číslo  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuální číslo » Truck & business 2 / 2023 » Sázka na Volvo

Sázka na Volvo

 
2023-barometr

středa, 7. června 2023

Vlastimil Bednář předseda představenstva!!! Nová funkce KAFKA TRANSPORT a.s. Opařany

 

Podíváme-li se do historie naší společnosti, která je na dopravním trhu 32 let, tak můžeme říci, že vozidla za uplynulé dekády prošla dramatickým vývojem. Stačí se podívat na současné moderní vozy se všemi technickými vymoženostmi a nostalgicky vzpomenout na první vozidlo značky Liaz, se kterým společnost KAFKA TRANSPORT a.s. před lety začínala.

Bezpečnost je jedna z nejdůležitějších podmínek při pořizování nových vozidel. Vozidla Volvo vždy vynikala v oblasti bezpečnosti a udávala trend při vývoji nových systémů. Do flotily pořizujeme vozidla v nejvyšším stupni bezpečnostní výbavy aktivních i pasivních prvků. Není zde prostor se o všech rozepisovat. Systémy podpory bezpečnosti jsou velmi dobře popsány na www stánkách Volvo Trucks.

Stejně tak jako v oblasti bezpečnosti investujeme do vozidel i v oblasti komfortu při řízení a odpočinku. Dávno pryč jsou doby, kdy bylo standardem pouze nezávislé topení a lednice. Nadstandardní výbava vozidel je pro řidiče velmi důležitá. Dokáží ji ocenit.

Rozhodnutí o investici do bezpečnosti a komfortu vozidel je důležité, ale ještě důležitější je následná péče a servis provozovaných vozidel, abychom je udrželi ve výborném technickém stavu.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz