Nástavby na míru  |  Truck & business 2 / 2007  |  Aktuální číslo  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuální číslo » Truck & business 2 / 2007 » Nástavby na míru

Nástavby na míru

 
image370

Pod zkratkou DMT se skrývá karosářská a nástavbářská firma založená v roce 1999. Pružně se rozvíjející mladá firma z Dolních Beřkovic u Mělníka přispívá na český trh pestrým výběrem nástaveb. Výrobní program zahrnuje zejména valníkové nástavby...

 

Pod zkratkou DMT se skrývá karosářská a nástavbářská firma založená v roce 1999. Pružně se rozvíjející mladá firma z Dolních Beřkovic u Mělníka přispívá na český trh pestrým výběrem nástaveb. Výrobní program zahrnuje zejména valníkové nástavby upravované na podvozky ve velmi širokém rozmezí celkových hmotností a s různým využitím. Konstrukční hmotnost nástaveb DMT se pohybuje od 3,5 do 26 tun. Společnost DMT nabízí nejen běžné valníkové a skříňové nástavby nejrůznějšího provedení (prachotěsné, překližkové Plywood, či izotermické), ale i velkoobjemové a speciální nástavby pro nejrůznější využití.


DMT zajišťuje rovněž servis, který spočívá v opravářské a servisní činnosti jak vlastních výrobků, tak i nástaveb jiných zahraničních i tuzemských výrobců a montáži širokého sortimentu příslušenství a doplňků, zejména nezávislých topení, hydraulických zdvihacích čel, hydraulických rukou, tažných zařízení, spacích nástaveb, střešních spoilerů apod.

Velký počet stálých zákazníků je důkazem, že individuální přístup k řešení nástaveb a vestaveb užitkových vozidel je správnou cestou, kterou se společnost hodlá ubírat i v následujících letech.

Pro splnění požadavku maximálního využití nakládací výšky byl v konstrukčním oddělení DMT vyvinut nízkoložný pomocný rám, který zaručuje vysokou pevnost a odolnost při vlastní výšce 80 až 110 mm. Flexibilitu a rychlost při manipulaci s přepravovaným zbožím zajišťuje třístranná shrnovací konstrukce s nezávislým shrnováním bočních plachet a střechy, zadní dvoukřídlé nebo čtyřkřídlé dveře, středové posuvné sloupky a samozřejmě nechybí ani systém zdvihacích sloupků, které umožňují zdvih střechy až 350 mm.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz