Vyšší tah zajišťuje systém OptiTrack  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Vyšší tah zajišťuje systém OptiTrack

Vyšší tah zajišťuje systém OptiTrack

 
image2722

úterý, 30. dubna 2013

Systém OptiTrack od společnosti Renault Trucks, který je od dubna 2010 k dispozici pro model Premium Lander, umožňuje dočasné zvýšení tahu. Díky hydraulickým motorům umístěným v přední nápravě je vozidlo schopné vyváznout ze složitých situací při...

 
Systém OptiTrack od společnosti Renault Trucks, který je od dubna 2010 k dispozici pro model Premium Lander, umožňuje dočasné zvýšení tahu. Díky hydraulickým motorům umístěným v přední nápravě je vozidlo schopné vyváznout ze složitých situací při zachování komfortu, užitečného zatížení a nízké spotřeby paliva jako u běžného silničního vozidla. Silnými body přitahující pozornost zákazníků jsou taktéž jednoduchost používání systému OptiTrack a jeho výkony.

,, Při objednávání tohoto systému jsem měl vždy na srdci pohodlí mých řidičů, kteří tak mají k dispozici tlačítko k vyřešení obtížných situací, díky němuž nemusí často ani opustit svůj kamion, aby nasadili sněhové řetězy. To představuje významnou úsporu času," vysvětluje Stéphane Pouzols, ředitel společnosti SLTP, která se zabývá svážením a dodávkami mléka v oblasti Haute-Loire a vlastní dvě nákladní vozidla Premium Lander 4x2 OptiTrack zdolávající trasy v kopcovitém terénu. ,, Moje vozidla vybavená systémem OptiTrack rovněž spotřebují méně paliva, vlastním i model ve verzi 4x4 a vidím ten rozdíl! "

Prodeje vozidel vybavených systémem OptiTrack od společnosti Renault Trucks vykazují v posledních třech letech neustálý vzestup a zákazníci si jejich služby pochvalují. Díky tomuto systému mají k dispozici vozidlo schopné poradit si ve složitých situacích, přičemž je zachována hodnota užitečného zatížení a spotřeby paliva jako u běžného silničního vozidla. Každý je nadšen jeho účinností, komfortem a jednoduchostí používání. Stavební řada vozidel Renault Trucks je tvořena modelem Renault Premium Lander, vozidlem s výjimečnou úrovní užitečného zatížení a komfortu pro obsluhu stavenišť, modelem Renault Kerax, poskytujícím maximální hybnost a robustnost pro provádění těch nejnáročnějších prací, a modelem Renault Midlum 4x4, malým vozidelm o celkové hmotnosti 16 tun, ceněným pro svou ovladatelnost v náročných podmínkách stavenišť. V letech 2012 a 2013 se Stavební řada vozidel společnosti Renault Trucks rozrostla o model Premium Lander Tridem 8x4*4, vybavený poslední řiditelnou nápravou usnadňující manévrování, a o čtyři nová provedení modelu Premium Landet OptiTrack (podvozek 4x2, 6x2, 6x4 a tahač 6x4). Řada Kerax byla vedle balíčku Kerax Adventure doplněna verzí Kerax XTREM 8x8 splňující ty nejnáročnější požadavky na průchodnost vozidla terénem, která je k dispozici se 24palcovými koly a je homologována pro provoz na běžných silničních komunikacích. Stavební řada vozidel od společnosti Renault Trucks využívá rovněž sadu řešení Optifuel s její nabídkou technologických nástrojů a služeb zaměřených na trvalé snižování spotřeby paliva a adaptovaných pro potřeby vozidel pro práci na stavbách. V neposlední řadě nabízí společnost Renault Trucks nabídku financování umožňující zákazníkům rozvržení splátek v závislosti na míře využití jejich vozidel.

Zdroj: TZ Renault Trucks ČR s.r.o.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz