Společnost Eurowag vyhlásila vítěze soutěže EW King  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Společnost Eurowag vyhlásila vítěze soutěže EW King

Společnost Eurowag vyhlásila vítěze soutěže EW King

 
eurowag

čtvrtek, 14. července 2022

(TZ) Eurowag, společnost poskytující přední platební a mobilní platformu pro komerční silniční dopravu, vyhlásila vítěze soutěže EW King. Ta probíhala od 1. září do 31. října 2021 v 18 zemích světa a zúčastnit se jí mohli všichni zákazníci, kteří využívají kartu Eurowag. Téměř 6 000 z nich se pak zúčastnilo losování o hlavní cenu, nákladní automobil Volvo FH D13 460 TC. Výhercem se stala polská dopravní společnost Stanwex II.

 

V historicky první soutěži EW King se utkalo celkem 5 747 zákazníků, kteří splnili podmínku natankovat alespoň čtyřikrát měsíčně 250 litrů paliva a zaplatit kartou Eurowag. Zákazníci k transakcím použili přesně 41785 karet, přičemž za každý nákup pohonných hmot nad stanovenou hranici získali soutěžící 1 výherní lístek. Za dva měsíce bylo za nákupy pohonných hmot získáno celkem 47 188 lístků, což odpovídá přibližně 12 milionům litrů pohonných hmot. Motivací byly i další hodnotné ceny. Kromě hlavní ceny, nákladního automobilu, zákazníci soutěžili take o produkty Apple, elektrické koloběžky nebo gadgety do auta. Hlavní cena, nákladní automobil Volvo, putovala do Polska. Vítězem soutěže se stala Kinga Pałysa, předsedkyně představenstva společnosti Stanwex II, a soutěž EW King tak získala svou královnu."Byli jsme překvapeni a trochu šokováni, že jsme vyhráli. Zpočátku, když jsme se o soutěži dozvěděli, jsme si mysleli, že jde o nějaký vtip. Ale když jsme pak dostali cenu, udělalo nám to neuvěřitelnou radost," podělila se o své nadšení Pałysa při přebírání vozidla.

Během slavnostní korunovace převzala klíčky od vozidla z rukou Pawła Wydymuse, Country Managera společnosti Eurowag, a Sebastiana Zielińského, regionálního manažera prodeje společnosti Eurowag. "Jsme velmi rádi, že soutěž Eurowag King byla úspěšná, že hlavní cena udělala lidem radost a že pomůže vítězům úspěšně podnikat. Se soutěží máme nyní velké plány a chceme ji zopakovat," uvedla Alžběta Frösslová, vedoucí marketingové komunikace společnosti Eurowag. 

Napsal: Redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
canmerex3Q Kubet cung cấp thông tin chi tiết và tư vấn chuyên môn về tỷ lệ cược. Người chơi có thể tìm hiểu và nắm bắt các khái niệm cơ bản về tỷ lệ cược, như kèo chấp, kèo đơn, kèo kép và cách tính toán tỷ lệ. Điều này giúp người chơi nâng cao kiến thức và đưa ra quyết định chơi cược thông minh.
pondělí, 22. května 2023
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz