Scania XT pro svoz odpadu v Jihlavě  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Scania XT pro svoz odpadu v Jihlavě

Scania XT pro svoz odpadu v Jihlavě

 
automobily

úterý, 28. srpna 2018

Scania XT v provedení 6x6 s třináctilitrovým šestiválcovým motorem o výkonu 410 koní je ideálním vozidlem pro svoz komunálního odpadu v Kraji Vysočina. „Díky zvýšenému podvozku a třem poháněným nápravám je toto vozidlo schopné jízdy v náročném terénu na Vysočině a to bez ohledu na počasí, které zde dokáže řidiče řádně potrápit,“ vyjmenovává přednosti Jaroslav Bezděkovský, prodejce speciálních vozidel cania.

 

Scania XT je řada odolných nákladních vozidel pro náročné aplikace. I proto si ji vybraly Služby města Jihlavy pro svoz komunálního odpadu na Vysočině.

Nová Scania XT bude sloužit pro Služby města Jihlavy s.r.o. „V naší společnosti už máme dvě Scanie minulé generace a slouží k naší maximální spokojenosti. Nikdy jsme s nimi neměli jediný problém,“ říká Robert Hanzal. Vedoucí divize odpadů společnosti SMJ pak dodává: "Jedním z důvodů pro pořízení dalšího vozidla značky Scania byla také výborná zkušenost se servisem. Cokoliv jsme potřebovali, vždy nám v jihlavském servisu Scania vyšli vstříc. Navíc tato nová řada XT nabízí vynikající jízdní vlastnosti, je pohodlná a věřím, že se osvědčí i v našem náročném provozu.“

„Jsme rádi, že u Služby města Jihlavy s.r.o. jsou s našimi vozidly a servisem spokojení. Věřím, že tomu tak bude i s naším novým modelem řady XT a brzy k němu přibydou další,“ dodává Bezděkovský.

 

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz