Scania Czech Republic má věrnostní program pro řidiče – ScaniaGriffin  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Scania Czech Republic má věrnostní program pro řidiče – ScaniaGriffin

Scania Czech Republic má věrnostní program pro řidiče – ScaniaGriffin

 
image2824

pátek, 13. září 2013

V rámci tohoto programu mají řidiči možnost za každou úhradu náhradních dílů, či služeb v českých servisech Scania získat určitý počet bodů, které si mohou vyměnit za zajímavé dárky z katalogu Scania Griffin. Za každých zaplacených 999,- Kč...

 
V rámci tohoto programu mají řidiči možnost za každou úhradu náhradních dílů, či služeb v českých servisech Scania získat určitý počet bodů, které si mohou vyměnit za zajímavé dárky z katalogu Scania Griffin.

Za každých zaplacených 999,- Kč (hodnota bez DPH) za zakoupené díly Scania nebo poskytnuté servisní služby v autorizovaných servisech Scania se získává 1 bod.
Naši zákazníci tak získají nejen kvalitní služby pro své vozidlo, ale mohou udělat radost sobě i svým blízkým. V katalogu najdou vybrané dárky pro truckery, děti, stylové oblečení pro pány i dámy, modely vozidel či značkové doplňky.
Registrace do programu je možná ve všech servisech Scania v ČR či na našem webu www.scania.cz Věříme, že věrnostní program Scania Griffin výrazně přispěje k upevnění vztahu mezi společností Scania Czech Republic a jejími zákazníky.

Zdroj: TZ Scania s.r.o.


 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz