Mýtné zařízení a telematika: nepostradatelný balíček pro optimalizaci vašeho TCO  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Mýtné zařízení a telematika: nepostradatelný balíček pro optimalizaci vašeho TCO

Mýtné zařízení a telematika: nepostradatelný balíček pro optimalizaci vašeho TCO

 
telematika

úterý, 21. září 2021

Cloudová správa vozového parku spolu se schopností analyzovat velké objemy dat každodenně zvyšuje produktivitu a efektivitu správců vozových parků, což umožňuje snižovat náklady a předvídat budoucí trendy. Je to vše o telematice a telematika dramaticky pozvedla dopravní a logistické odvětví.

 

Ve společnosti Easytrip Transport Services nabízíme komplexní řešení pro mýtné a telematiku, které vám umožní soustředit se na své podnikání a zlepšit TCO.

Díky jednoduché a bezproblémové integraci API mezi Toll OBU od Telepass a telematickým řešením KMaster® budete mít trvale k dispozici mýtnou síť, která pokrývá až čtrnáct zemí včetně Bulharska, spolu s dalšími telematickými funkcionalitami, jako je on-line poloha vozů vaší flotily, automatický reporting a vzdálená analýza a zálohování dat z tachografu v reálném čase.

Poznejte intuitivní platformu obohacenou o nové funkce, včetně přepracovaného řídicího panelu pro přehled o datech vašeho vozového parku, aktualizovaného itineráře a odhadů paliva – to vše v jednom zařízení.

Chcete ze svého mýtného OBU získat více?

Stačí aktivovat integrovanou funkci telematiky a máte na dosah ruky údaje o svém vozovém parku spolu s nejširším pokrytím mýtného v celé Evropě!

Kontaktujte Jozefa Bavolára, regionálního manažera Easytrip Transport Services, na tel. čísle +42 1 91 097 90 01 a objevte jedinečné řešení pro vaše podnikání.

Chcete-li být informováni o nejnovějších trendech v přepravě a logistice, sledujte nás na LinkedIn @ Easytrip Transport Services.
Komerční prezentace
Ilustr. foto archiv red.

 

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz