DHL rozšiřuje logistické služby pro Henkel  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » DHL rozšiřuje logistické služby pro Henkel

DHL rozšiřuje logistické služby pro Henkel

 
image2823

pátek, 13. září 2013

Společnost DHL Supply Chain uzavřela v České republice na základě úspěšného výběrového řízení dohodu o prodloužení smlouvy se zákazníkem Henkel. Zároveň došlo i k jejímu rozšíření o další služby spojené především s uskladňováním a distribucí...

 
Společnost DHL Supply Chain uzavřela v České republice na základě úspěšného výběrového řízení dohodu o prodloužení smlouvy se zákazníkem Henkel. Zároveň došlo i k jejímu rozšíření o další služby spojené především s uskladňováním a distribucí adheziv.

„Těší nás, že se nám podařilo díky dosavadní úspěšné spolupráci a dlouholeté zkušenosti se skladovou a distribuční logistikou v různých sektorech prodloužit a zároveň rozšířit smlouvu s jedním z našich nejzásadnějších zákazníků," uvedl Jan Vymazal, Business Unit Manager. „Portfolio spravovaných produktů společnosti Henkel se tak rozroste o další část adheziv určených jak pro obchody typu ´do it yourself´, tak o materiály pro automobilový či stavební průmysl." DHL Supply Chain bude nově pro celé portfolio adheziv firmy Henkel zajišťovat vše od klasické smluvní logistiky přes zpětný odběr či likvidaci až po stahování palet a prázdných obalů. Veškeré logistické operace pro Českou a Slovenskou republiku budou řízeny z distribučního centra v Pohořelicích. Skladovací plocha se rozšíří ze současných 6 000 na 7 100 m2. Přepravu k odběratelům a do cross dockových center v Praze a Senci bude denně zajišťovat až 6 linkových kamionů a dalších až 150 distribučních vozidel flotily. Rozšířením zakázky se tak zvýší počet závozových míst až na 1 500 celkem na obou trzích.

DHL Supply Chain zajišťuje logistické služby pro společnost Henkel již od roku 1995. Doposud byla vzájemná spolupráce zahrnující skladování, distribuci a služby s přidanou hodnotou zaměřena na oblast čisticích prostředků, kosmetiky, včetně speciální řady pro kadeřnické salóny Schwarzkopf professional, a část adheziv.

Zdroj: TZ DHL

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz