8 nových tahačů Scania pro firmu ZOŠI TRANS  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » 8 nových tahačů Scania pro firmu ZOŠI TRANS

8 nových tahačů Scania pro firmu ZOŠI TRANS

 
image2679

čtvrtek, 28. března 2013

Moravské zastoupení společnosti Scania Czech Republic předalo dalších 8 ks nových tahačů značky Scania R440 významnému dopravci v regionu, společnosti ZOŠI TRANS, s.r.o. Vozidla jsou vybavena moderní technologií např. systémem pro sledování...

 
Moravské zastoupení společnosti Scania Czech Republic předalo dalších 8 ks nových tahačů značky Scania R440 významnému dopravci v regionu, společnosti ZOŠI TRANS, s.r.o.

Vozidla jsou vybavena moderní technologií např. systémem pro sledování provozu vozidla - Scania Fleet Management, dále systémem Scania Driver Support poskytujícím jízdní doporučení. Součástí vozidla je i Scanina Active Prediction. Tento tempomat s aktivním předvídáním pomocí integrovaných map a GPS pomáhá řidiči snižovat náklady na palivo a opotřebení vozidla. Vozidla jsou osazena motorem o výkonu 440 koní (v emisní třídě EEV), který byl vybrán na základě výsledků důkladných několikaměsíčních testů. Součástí předávky bylo proškolení řidičů zaměřené na hospodárnou jízdu.

ZOŠI TRANS
Společnost založená v roce 2003,  je dlouholetým, stabilním a významným obchodním partnerem společnosti Scania Czech Republic s celkovým počtem dodaných vozidel přesahující hranici 110 ks vozidel. Kooperující společností je ZOŠI AGRO, s.r.o., která se zabývá zemědělstvím a je v některých komoditách největším pěstitelem v ČR a Evropě. V roce 2012 společnost vybudovala logistický areál v Nových Bránicích, kde se nachází sklady, servis nákladních vozidel a v neposlední řadě také sídlo společnosti. „V loňském roce přesáhl počet dodaných vozidel Scania společnosti ZOŠI číslo 100. Touto předávkou se pomalu blížíme k dalšímu pěknému kulatému číslu." říká Jiří Toman, prodejce klíčovým zákazníkům Scania.

Zdroj: TZ Scania

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz