VAPAS  převzal 100. vozidlo Volvo FH  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » VAPAS převzal 100. vozidlo Volvo FH

VAPAS převzal 100. vozidlo Volvo FH

 
vapas

pondělí, 21. listopadu 2016

Dopravní společnost VAPAS slavnostně převzala již 100. vozidlo Volvo FH a tím pokračuje v úspěšné spolupráci se značkou Volvo Trucks.

 

V říjnu tohoto roku převzala společnost VAPAS, a.s. ve švédském Göteborgu již 100. vozidlo Volvo do své flotily, která čítá téměř 200 vozidel. Tím zvrdila pokračování v úspěšné spolupráci se značkou Volvo Trucks.

VAPAS, a.s. začala své podnikání v ČR již v roce 1993, kde se měla původně věnovat poskytováním služeb pro zemědělskou výrobu. V roce 1996 si však situace na trhu vyžádala rozšíření podnikatelského záběru i na dopravní a spediční služby a společnost se tak přeměnila na společnost dopravní. O deset let později má VAPAS ve svém vozovém parku již 130 nákladních vozidel. V dnešní době řadíme VAPAS mezi největší dopravní firmy převážející agrární komodity.

„V našem vozovém parku máme i jiné značky, ale Volvo se nám v našich náročných podmínkách velmi osvědčilo, a proto se počet těchto vozidel za poslední roky navýšil. S Volvo Trucks spolupracuje již od roku 2006 a jsme s poskytovanými produkty i službami velmi spokojeni,“ říká majitel společnosti VAPAS pan Josef Záruba.

Protože společnost VAPAS jezdí nejen regionální, ale i mezinárodní přepravu hrála roli ve volbě značky Volvo také velmi dobré pokrytí servisní sítí.

Tahače Volvo jsou dodávány ve specifikacích jak pro mezinárodní kamionovou dopravu, včetně hydraulik pro sklápěcí návěsy, tak vybaveny kompresory pro speciální přepravy.  Zákazník oceňuje i velmi profesionální přístup obchodního zástupce Zbyňka Krejčíře, pravidelné školení řidičů o ekonomickém provozu vozidel poskytována týmem školitelů Vladimíra Myslíka. Díky němu a online systému Dynafleet, který ve vozidlech funguje, se daří udržet spotřebu paliva celé flotily na rozumné míře, což se pozitivně odráží v hospodářském výsledku společnosti. Všechna vozidla jsou provozována pod servisními smlouvami Gold, které zajišťují svému majiteli jistý klid a pohodlí pro podnikání.

Věříme, že společnost VAPAS bude i nadále spokojeným Volvo zákazníkem, a že nám zůstane věrný minimálně na dalších 100 vozidel.

 

 
vapas
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz