Úspěšná spolupráce: Renault Trucks a Best Transport a.s.  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Úspěšná spolupráce: Renault Trucks a Best Transport a.s.

Úspěšná spolupráce: Renault Trucks a Best Transport a.s.

 
best-transport

středa, 31. března 2021

Společnost ČSAD Brno – Černovice, a.s. rozšířila svůj vozový park o 7 podvozků Renault Trucks T HighCab 520. Klíče od nových vozidel si v Renault Truck centru Popůvky převzal předseda představenstva společnosti Lubomír Jandl z rukou Romany Apltauerové, obchodní ředitelky Renault Trucks ČR.

 

Předané modely T HighCab 520 v konfiguraci 6x2 byly dodány společně s nástavbami BDF – nosiči nábytkových kontejnerů. Vozidla jsou dotována motorem DTI 13 se systémem vysokotlakého vstřikování common rail o výkonu 520 k. Součástí vybavení vozidel je systém Optivision nové generace s integrovanými mapovými podklady přímo ve vozidle, který zajišťuje vyšší komfort řízení bez ztráty spojení, díky 100% geografickému pokrytí s daty uloženými ve vozidle, adaptivní tempomat Eco Cruise control, ukazatel zatížení náprav, systémem kontroly tlaku v pneumatikách a systém Optifleet pro správu vozového parku „na klíč.“

Pro maximální bezpečnost jsou podvozky T 520 vybaveny zábleskovými majáky, pracovními světly vzadu kabiny anebo systémem kontroly zajištění tažného zařízení pro vlek, který mají řidiči k dispozici na palubní desce.

Komfort na palubě řidičům poskytne nadstandardně vybavená kabina se zesílenou tepelnou izolací v provedení Carbon Ultimate, nezávislou klimatizací, vyhřívaným a odvětrávaným sedadlem řidiče, řadou úložných prostorů a boxů anebo výbavou v podobě mikrovlnky a ledničky o objemu 40 litrů. K pohodlí při jízdě přispívá audio navigační systém ROADPAD+ s integrovanou navigací pro nákladní vozidla TomTom, který dále nabízí řidičům možnost poslechu hudby, anebo používání mobilního telefonu pomocí hands-free sady.

Společnost ČSAD Brno – Černovice a.s. plánuje v letošním roce pořízení dalších 4 podvozků značky Renault Trucks k čemuž předseda představenstva společnosti Lubomír Jandl dodává: „Se značkou Renault Trucks nás pojí skutečně dlouholeté partnerství. Její vozidla jsou pro nás zárukou spolehlivost, kvality a nízké spotřeby, o které jsme se v průběhu uplynulých let sami přesvědčili.“  

Společnost ČSAD Brno – Černovice, a.s. - Dopravní společnost s ryze českou vlastnickou strukturou a téměř 70 letou tradicí na trhu se zabývá vnitrostátní a mezinárodní dopravou po EU a přepravou a distribucí nábytku. Přepravu zajišťují skříňové a plachtové návěsy a velkoobjemové soupravy, doplněné výměnnými skříňovými nástavbami. Vozový park společnosti čítá na 50 vozidel, z nichž je více jak polovina zastoupena značkou Renault Trucks.

Díky strategickému umístění svého sídla v samotném centru Brna, nabízí ČSAD Brno-Černovice, a.s. další služby, které s dopravním zaměřením společnosti přímo či nepřímo souvisí, jako například stanice technické kontroly, mycí linka, čerpací stanice, servisní služby, parkování a opravy vozidel, pronájem skladů a kanceláří a mnohé další.

 

 

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz