Společnost VCHD Cargo bilancovala  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Společnost VCHD Cargo bilancovala

Společnost VCHD Cargo bilancovala

 
ruzne-0

pátek, 4. března 2022

Uvedená společnost v předchozích letech posilovala po personální stránce s cílem zvýšení tržního podílu v České republice a Německu, jako největším evropském logistickém trhu.

 

Tímto konstatováním překvapil Ing. Per Kozel, CEO a předseda představenstva VCHD Cargo účastníky konference, která se konala 1. března v hotelu Green Garden na Fügnerové náměstí v Praze. I rok 2021 navzdory rozkolísanému trhu s přepravami hodnotil Petr Kozel příznivě slovy: Těší nás, že se nám i přes nepříznivé podmínky na trhu práce podařilo při takovém růstu udržet vysokou kvalitu našich služeb. Nejen u nás, ale i v Německu se společnosti podařilo dosáhnout enormního nárůstu obratu, a to prostřednictvím dceřinné společnosti VCHD Cargo GmbH. O vysoký skok v tržbách se postaral růst v podobě nových zakázek především ve využívání výměnných nástaveb. S pozitivními hospodářskými výsledky uzavřela rok i nová akvizice VCHD Cargo – německá společnost Völker Logistik.

Jak lze shrnout „filozofii“ VCHD? Rozšiřování spolupráce, služeb a přátelské korektní mezilidské vztahy jsou pro firmu prioritou. Ing. Kozel konstatuje: „Integrace rodinné přepravní firmy Völker Logistik v loňském roce nám navíc umožňuje nabízet německým zákazníkům další služby, zejména v oblasti německých regionálních přeprav. Věřím, že za růst naší společnosti vděčíme našemu rodinnému přístupu k podnikání i k našim zaměstnancům a také dlouhodobě orientované obchodní strategii.

Napsal: Vlastík

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz