Ready to Go: specifická provedení vozidel DAF nyní dostupnější  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Ready to Go: specifická provedení vozidel DAF nyní dostupnější

Ready to Go: specifická provedení vozidel DAF nyní dostupnější

 
daf

pondělí, 13. července 2020

Zbrusu nový domíchávač, sklápěč, plachtový návěs a další vozidla s podvozkem dostupná a okamžitě připravená na provoz? Pokud dopravci okamžitě potřebují vozidla s určitou nástavbou, mohou se spolehnout na program Ready to Go společnosti DAF, ve kterém najdou nejlepší sortiment oblíbených plně vybavených vozidel.

 

Úspěch společností založených na sezonní poptávce spočívá ve schopnosti rychle se přizpůsobovat potřebám trhu. Proto je často důležité dokázat rozšířit vozový park co nejrychleji.

Společnost DAF vytvořila dostatečnou zásobu užitkových vozidel okamžitě připravených na provoz, mezi něž patří nejoblíbenější vozidla s podvozkem, jako jsou domíchávače, sklápěče a plachtové návěsy. V zemích, kde již program Ready to Go funguje, lze na internetových stránkách DAF Trucks příslušné země pocházet všechna vozidla dostupná v Evropě pomocí intuitivního vyhledávání. Objednávku může zprostředkovat místní servisní dealer, nezávisle na tom, v které části Evropy se vozidlo nachází. Po kontrole specifikací objednávky se přechází k rychlému dodání. Všechna plně vybavená vozidla s podvozkem okamžitě připravená na provoz jsou vybavena nástavbami od předních výrobců, vhodnými pro různé účely.

V rámci programu Ready to Go společnosti DAF už má téměř „nastartováno“ přibližně 100 vozidel připravených na provoz. Toto číslo nadále poroste, jakmile se program rozšíří do celé Evropy. Od této chvíle je nový program Ready to Go dostupný v Německu, Itálii, Nizozemsku, Belgii, Francii, Polsku, České republice a na Slovensku. V průběhu tohoto roku se přidají i další země v Evropě.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz