PRE pro ekologickou dopravu  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » PRE pro ekologickou dopravu

PRE pro ekologickou dopravu

 
image2631

pátek, 4. ledna 2013

Pražská energetika rozšiřuje flotilu elektricky poháněných vozidel, čímž dokazuje svůj postoj k rozvoji nově vznikající ekologické sekce městské dopravy. Dne 12. prosince slavnostně předal výkonný ředitel společnosti Mercedes-Benz Česká republika s....

 
Pražská energetika rozšiřuje flotilu elektricky poháněných vozidel, čímž dokazuje svůj postoj k rozvoji nově vznikající ekologické sekce městské dopravy. Dne 12. prosince slavnostně předal výkonný ředitel společnosti Mercedes-Benz Česká republika s. r. o. Florian Müller představiteli společnosti Pražská energetika a. s. dodávkový vůz Vito E-CELL.

Klíčky od elektromobilu jsou na snímku již v rukou Alexandra Slobody, místopředsedy představenstva a obchodního ředitele Pražské energetiky.
V rámci tiskové konference informovali zástupci skupiny PRE, jednoho z největších dodavatelů elektřiny s působností na celém území České republiky, o aktivitách dceřiné společnosti Pražská energetika a o akcích připravovaných na příští rok. Ze strany pověřeného importéra vozidel s třícípou hvězdou připomněl vedoucí skupiny užitkových vozů František Mühlfait nabídku ekologických typů a podrobněji rozvedl technické parametry předávaného vozidla.

Více v T&b 1/2013.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz