Nové školicí centrum Volvo Group  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Nové školicí centrum Volvo Group

Nové školicí centrum Volvo Group

 
volvo-2

čtvrtek, 17. prosince 2020

Společnost Volvo Group v pátek představila médiím novou koncepci školení nejen technických pracovníků, ale i školení řidičů a snahu o větší podporu a zapojení studentů středních dopravních škol a učilišť.

 

Volvo Group chce obstát ve vysoké konkurenci a navyšujícím se požadavkům na technické znalosti svých zaměstnanců, a proto jsme vyvinuli zcela novou koncepci technických školení mechaniků a přijímacích techniků. A nejen to, vytvořili jsme oddělení pod vedením Vladimíra Myslíka, který bude zodpovědný za průběh interních školení našich zaměstnanců, mechaniků, technických pracovníků i obchodních zástupců. Zároveň však bude zaštiťovat také školení řidičů. Vše bude pod jednou střechou a nebude docházet k informačním šumům napříč odděleními. ”Takto si budeme moci předávat informace a zkušenosti mnohem efektivněji a rychleji”, říká Vladimír Myslík, Competence Development Manager.

Nová koncepce školení bude zaručovat našim zákazníkům vysoký standard služeb a i pro naše zaměstnance by měl být celý systém mnohem více motivující. Stejně bychom chtěli motivovat i střední školy a učiliště a jejich studenty, ale jsme si vědomi, že toto bude běh na dlouhou trať.

K úspěchu by nám mělo dopomoci moderní školící centrum Volvo Group v Klecanech, které jsme v pátek 4.12.2020 slavnostně před médii otevřeli.

”Školicí centrum funguje již pár měsíců, ale bohužel k okolnostem jsme jej nemohli dříve představit”, uvedl generální ředitel Volvo Group Gustav Mårgård.

Najdete zde tři učebny na teoretickou výuku a dvě pro praktický výcvik. Centrum je vybaveno všemi potřebnými technologiemi včetně tréninkových motorů a převodovek. Vzhledem k neustálému vývoji alternativních pohonů jsme zařadili do tréninkových procesů technologii LNG a již nyní připravujeme materiály pro elektrická vozidla.

Cílem tréninkového střediska je navýšit kompetenci našich zaměstnanců a posunout služby na ještě vyšší úroveň.

Předpokládáme, že v klecanském školicím centru můžeme ročně proškolit více jak 300 interních zaměstnanců, ale i zaměstnance našich zákazníků, ať už z řad řidičů či mechaniků.

 

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz