Nová modelová řada Renault Trucks  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Nová modelová řada Renault Trucks

Nová modelová řada Renault Trucks

 
image2820

úterý, 10. září 2013

Renault Trucks v předvečer závodního víkendu oficiálně představil svoji novou modelovou řadu v České republice. Během slavnostního večera ve VIP stanu Renault Trucks v paddocku mosteckého závodiště se před zraky 230 hostů z řad zákazníků,...

 
Renault Trucks v předvečer závodního víkendu oficiálně představil svoji novou modelovou řadu v České republice.

Během slavnostního večera ve VIP stanu Renault Trucks v paddocku mosteckého závodiště se před zraky 230 hostů z řad zákazníků, novinářů a týmu MKR Technology střídaly na podiu projevy zástupců Volvo Group Trucks s hudebním programem, o který se postarala zpěvačka Dasha a bubeníci NeoPercussio. Výjimečným večerem přítomné hosty provázel známý komentátor a moderátor Petr Svěcený. Po působivé show v podobě originálního mapingu na téma revoluce si hosté mohli důkladně prohlédnout všechna vystavená vozidla řady T, C, K a D.

Renault Trucks se jako generální partner Renault Trucks Czech Truck Prix 2013 představil v rámci okruhu prostřednictvím svého VIP zázemí, vozidel nové modelové řady a butiku s reklamními předměty na ploše čítající více než 1500 m2. Pozvání do zázemí Renault Trucks přijalo na 1 300 hostů z České republiky, Slovenska, Polska, Německa, Rumunska, Litvy a Norska. Závodním víkendem je provedli Per Svěcený a Klára Hajdinová. Své fanoušky přišli osobně do stanu pozdravit i oba piloti týmu Renault Trucks – MKR Technology Adam Lacko a Markus Bösiger a v neděli i olympijský medailista, kajakář Vavřinec Hradílek. Vozidla nové modelové řady byla vystavena nejen v rámci paddocku, ale také u hlavní divácké tribuny, kde si je poprvé v České republice mohla zblízka prohlédnout i široká veřejnost. Renault Trucks se představil i na závodní dráze během tradičního nedělního defilé svých vozidel.

Adam Lacko získal pro tým Renault Trucks-MKR Technology dvě krásná druhá místa v sobotu ve druhém pohárovém závodu a v neděli ve čtvrtém pohárovém závodu. Závodní tým získal během celého víkendu důležité body do průběžného pořadí šampionátu V průběžném hodnocení pilotů pak Adam Lacko zaujímá 6 příčku se 160 body a Markus Bösiger sedmou příčku se 133 body. Tým Renault Trucks-MKR Technology je v průběžném pořadí týmů třetí se ziskem 349 bodů.

Další podnik FIA Evropského poháru tahačů se odehraje 21. a 22. září v belgickém Zolderu


Kalendář 2013 Evropského poháru tahačů:

Datum              Místo                 Země

21. - 22.9.         Zolder               Belgie
5. - 6. 9.           Jarama              Španělsko
12. – 13.10.       Le Mans            Francie

Zdroj: TZ Renault Trucks ČR


 
image2821
 
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz