Konkurence v IT je velká a aktivní  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Konkurence v IT je velká a aktivní

Konkurence v IT je velká a aktivní

 
lide-2

úterý, 21. září 2021

Konkurenční prostředí na českém trhu vnímáme v sektoru IT služeb jako velmi zdravé. Digitalizace a automatizace logistiky je v plném proudu a každým rokem vznikají nové subjekty, které do tohoto procesu významně přispívají.

 

Timocom je s burzou přeprav na českém trhu lídrem, co se týká počtu mezinárodních uživatelů i mezinárodních nabídek. Zároveň se jedná o naši nevyhledávanější aplikaci. Dalšími žádanými produkty jsou sdružené sledování vozidel, nezávislé na poskytovateli telematiky, nebo aplikace Poptávky a Objednávky.

Do popředí zájmu se stále více dostávají rozhraní integrovaná do TMS systému. Tato systémová propojení si získávají zákazníky, kteří se zabývají zeštíhlením a zefektivněním svých interních procesů při spolupráci s externími poskytovateli logistických služeb. Konkurence v této oblasti je skutečně velká a aktivní. Podstatnými faktory při výběru IT partnera jsou proto bezesporu důvěra, reálná návratnost investice, dlouhodobá udržitelnost řešení a další vývoj vedený nejnovějšími trendy. Každý zákazník hodnotí dlouhodobé zázemí a stabilitu partnera.

Bezpečnost a ochrana dat platí rovněž za nejdůležitější kritéria při výběru digitálních služeb. To vše musí být doprovázeno spolehlivostí, dostupností a zákaznickým servisem, který je schopen velmi rychle reagovat a řešit neobvyklé situace.

Daniel Priban
Director – Representative Office Czech Republic
TIMOCOM GmbH
Erkrath

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz