Gebrüder Weiss je držitelem titulu „Partner roku“ od System Alliance Europe  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Gebrüder Weiss je držitelem titulu „Partner roku“ od System Alliance Europe

Gebrüder Weiss je držitelem titulu „Partner roku“ od System Alliance Europe

 
logistika

úterý, 4. června 2019

Sdružení evropských dopravců sběrných zásilek, System Alliance Europe, udělilo 28. května 2019 během slavnostního večera v Birminghamu ocenění, která jsou každoročně předána jeho nejlepším členům. Společnost Gebrüder Weiss získala již po páté v řadě hlavní cenu.

 

Na valné hromadě v Birminghamu byly nejúspěšnějším partnerům v evropské síti přepravců sběrných zásilek uděleny ceny “Performance Awards“ za nejlepší dosažené výkony. Hlavní cenu, titul “Partner roku“ získala společnost Gebrüder Weiss, a to již po páté v řadě.

„Gebrüder Weiss je členem sdružení System Alliance Europe od jejího vzniku v roce 2005. Velmi mne těší, že i naše úsilí, které v rámci České republiky věnujeme zvyšování efektivity dopravy, zavádění nových technologií a systémů, stejně jako naše soustavné soustředění na úroveň kvality našich služeb, přineslo naší společnosti další zisk tohoto výjimečného ocenění,“ říká Jan Kodada, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss Česká republika. 

V další kategorii s názvem “Kvalita”, která je rozdělena na dvě skupiny podle velikosti společností, mohou být na svá ocenění hrdi L.W. Cretschmar GmbH & Co. KG z Kornwestheimu (Německo) a Streck Transport AG z Möhlinu (Švýcarsko). Šťastným vítězem kategorie “Zlepšení roku” je potom společnost Italsempione z italského Arluna.

Jednotlivá ocenění byla udělena na základě pravidelných měsíčních kvalitativních a kvantitativních hodnocení všech členů System Alliance Europe.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz